Imprimeix

Agenda - Arxiva

Date Title
17.09.2009 - 16.30 h Tarannà
17.09.2009 - 17.30 h El Petit de Cal Eril
18.09.2009 - 19.00 h Sobretaula: Espaldamaceta+Maria Rodés
19.09.2009 - 20.30 h El Petit de Cal Eril
19.09.2009 - 22.45 h Mazoni
22.09.2009 - 18.00 h Guillamino a la classe de les girafes
23.09.2009 - 21.30 h Les cançons de sempre no són de dingú
24.09.2009 - 21.00 h Guillamino
25.09.2009 - 23.00 h Mazoni
25.09.2009 - 23.45 h Guillamino
26.09.2009 - 23.45 h Mazoni
27.09.2009 - 12.00 h Guillamino a la classe de les girafes
27.09.2009 - 18.30 h El Petit de Cal Eril
24.11.2009 - 22.00 h Guillamino
28.11.2009 - 23.30 h El Petit de Cal Eril
02.12.2009 - 22.00 h Tenim drets: Cafè & Concert
03.12.2009 - 21.00 h Mazoni
05.12.2009 - 22.00 h Espaldamaceta
06.12.2009 - 20.00 h Mazoni
07.12.2009 - 22.00 h Guillamino
10.12.2009 - 21.00 h Concert de Nadal amb El Petit de Cal Eril i Anímic
12.12.2009 - 19.00 h Le Petit Ramon
18.12.2009 - 20.00 h Mazoni
18.12.2009 - 22.00 h Sanjosex
19.12.2009 - 16.30 h Raval Kids
19.12.2009 - 22.00 h Bankrobber Xmas Party Jam
26.12.2009 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
03.01.2010 - 19.00 h Mazoni i les Mazoni
07.01.2010 - 21.00 h Le Petit Ramon
12.01.2010 - 22.00 h Tarannà
15.01.2010 - 20.00 h Guillamino
15.01.2010 - 21.00 h Sobretaula: Espaldamaceta i Maria Rodés
15.01.2010 - 23.00 h Le Petit Ramon i El Petit de Cal Eril
20.01.2010 - 22.00 h Sanjosex - Preestrena nou disc
21.01.2010 - 22.00 h Sanjosex - Preestrena nou disc
22.01.2010 - 23.45 h Guillamino
23.01.2010 - 21.00 h Sanjosex - Presentació oficial nou disc
23.01.2010 - 22.00 h Espaldamaceta
24.01.2010 - 19.00 h Sanjosex
29.01.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
29.01.2010 - 23.00 h Sanjosex
30.01.2010 - 21.45 h Mazoni: 7 songs for a sleepless night
12.02.2010 - 19.00 h Sanjosex
12.02.2010 - 22.30 h Le Petit Ramon
14.02.2010 - 20.00 h Espaldamaceta
14.02.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
19.02.2010 - 22.30 h Els Surfing Sirles
19.02.2010 - 23.45 h Sanjosex
21.02.2010 - 19.00 h Le Petit Ramon
26.02.2010 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
26.02.2010 - 21.30 h Le Petit Ramon
02.03.2010 - 22.00 h Mazoni
03.03.2010 - 23.00 h Mazoni
04.03.2010 - 21.00 h Mazoni
04.03.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
05.03.2010 - 20.00 h La Nit èPica
05.03.2010 - 21.30 h Festival solidari per Haití
05.03.2010 - 21.30 h Mazoni
06.03.2010 - 21.00 h Mazoni
06.03.2010 - 22.00 h Espaldamaceta + Francisco Nixon
06.03.2010 - 23.00 h Sanjosex
07.03.2010 - 17.00 h Mazoni
08.03.2010 - 22.00 h Mazoni
09.03.2010 - 22.00 h Mazoni
10.03.2010 - 21.00 h Mazoni
10.03.2010 - 21.30 h Le Petit Ramon
11.03.2010 - 22.30 h Mazoni
12.03.2010 - 21.30 h Espaldamaceta
12.03.2010 - 22.30 h Mazoni
12.03.2010 - 23.59 h Els Surfing Sirles
13.03.2010 - 21.30 h Mazoni
13.03.2010 - 23.30 h Sanjosex
14.03.2010 - 18.30 h Mazoni
14.03.2010 - 20.30 h Sobretaula: Espaldamaceta+Maria Rodés
14.03.2010 - 22.00 h Els Surfing Sirles
15.03.2010 - 21.30 h Mazoni
16.03.2010 - 21.00 h Mazoni i les Mazoni
17.03.2010 - 22.00 h Mazoni
18.03.2010 - 22.00 h Mazoni
19.03.2010 - 22.00 h Espaldamaceta SUSPÈS
19.03.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
19.03.2010 - 23.00 h Mazoni
20.03.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
20.03.2010 - 23.30 h Mazoni
21.03.2010 - 19.00 h Mazoni
22.03.2010 - 20.00 h Mazoni
23.03.2010 - 22.00 h Mazoni
24.03.2010 - 21.30 h Mazoni
25.03.2010 - 22.00 h Espaldamaceta
25.03.2010 - 22.00 h Josep Pedrals i Martí Sales
25.03.2010 - 22.30 h Mazoni
26.03.2010 - 22.30 h El Petit de Cal Eril + Le Petit Ramon
26.03.2010 - 23.30 h Mazoni
27.03.2010 - 20.00 h Mazoni
27.03.2010 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
28.03.2010 - 18.00 h El Petit de Cal Eril
28.03.2010 - 19.00 h Mazoni
29.03.2010 - 21.30 h Mazoni
30.03.2010 - 21.30 h Mazoni
31.03.2010 - 23.00 h Mazoni
07.04.2010 - 19.30 h Sobretaula: Joan Pons + Joan Colomo
09.04.2010 - 22.30 h Le Petit Ramon
14.04.2010 - 19.30 h Sobretaula: Martí Sales + Ramon Faura
16.04.2010 - 22.00 h Mazoni
16.04.2010 - 22.30 h Sanjosex
17.04.2010 - 20.30 h Guillamino
17.04.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
17.04.2010 - 23.30 h Le Petit Ramon
18.04.2010 - 19.00 h Espaldamaceta
18.04.2010 - 19.30 h Sobretaula: Martí Sales + Ramon Faura
21.04.2010 - 19.30 h Sobretaula: Espaldamaceta+Maria Rodés
22.04.2010 - 21.30 h Espaldamaceta
22.04.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
23.04.2010 - 21.00 h Sanjosex
24.04.2010 - 20.00 h Sanjosex
24.04.2010 - 23.30 h Mazoni
30.04.2010 - 21.00 h Tarannà
30.04.2010 - 22.30 h Mazoni / Espaldamaceta / El Petit de Cal Eril
30.04.2010 - 23.59 h Guillamino
01.05.2010 - 21.00 h Sobretaula: Mazoni+Espaldamaceta
01.05.2010 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
06.05.2010 - 23.00 h Tarannà
07.05.2010 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
07.05.2010 - 23.55 h Sanjosex
08.05.2010 - 12.00 h El Petit de Cal Eril (Minimúsica)
08.05.2010 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
08.05.2010 - 22.30 h Guillamino
21.05.2010 - 21.00 h Guillamino
21.05.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
22.05.2010 - 18.00 h Guillamino
23.05.2010 - 23.00 h Presentació clip "El lament de Perceval"
28.05.2010 - 22.00 h Guillamino
28.05.2010 - 22.30 h Sanjosex
29.05.2010 - 18.00 h El Petit de Cal Eril
29.05.2010 - 19.30 h Els Surfing Sirles
29.05.2010 - 23.00 h Guillamino
30.05.2010 - 18.00 h Bojos per l'Empordà
30.05.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
03.06.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
04.06.2010 - 23.30 h Espaldamaceta
05.06.2010 - 20.00 h Sanjosex
05.06.2010 - 22.30 h Sobretaula: El Petit de Cal Eril + Joan Colomo
11.06.2010 - 23.00 h Els Surfing Sirles
12.06.2010 - 11.00 h Guillamino 0>100
12.06.2010 - 20.00 h Le Petit Ramon
13.06.2010 - 11.00 h Guillamino 0>100
13.06.2010 - 16.30 h Guillamino
13.06.2010 - 19.00 h Mazoni
17.06.2010 - 16.00 h Guillamino
18.06.2010 - 20.00 h Espaldamaceta
18.06.2010 - 22.00 h Els Surfing Sirles
18.06.2010 - 23.00 h Guillamino
19.06.2010 - 21.00 h Guillamino
22.06.2010 - 21.00 h Guillamino
22.06.2010 - 23.55 h Guillamino DJ
25.06.2010 - 03.00 h Els Surfing Sirles
26.06.2010 - 20.00 h Espaldamaceta
26.06.2010 - 20.00 h Guillamino
26.06.2010 - 23.00 h Sanjosex
26.06.2010 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
26.06.2010 - 23.00 h Els Surfing Sirles
30.06.2010 - 22.00 h Espaldamaceta
01.07.2010 - 22.00 h Espaldamaceta
02.07.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
02.07.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
02.07.2010 - 22.00 h Mazoni
03.07.2010 - 20.00 h Le Petit Ramon
03.07.2010 - 21.15 h El Petit de Cal Eril
03.07.2010 - 21.30 h Guillamino
03.07.2010 - 22.20 h Mazoni i les Mazoni
04.07.2010 - 17.00 h El Petit de Cal Eril
08.07.2010 - 21.20 h Mazoni
09.07.2010 - 20.00 h Le Petit Ramon
09.07.2010 - 22.00 h Sanjosex
10.07.2010 - 19.00 h Le Petit Ramon
10.07.2010 - 21.00 h Els Surfing Sirles
10.07.2010 - 23.00 h Sanjosex
11.07.2010 - 19.00 h Sanjosex
11.07.2010 - 20.00 h Guillamino+Pedrals
14.07.2010 - 22.30 h Mazoni
15.07.2010 - 22.00 h Sanjosex
16.07.2010 - 22.00 h Guillamino
18.07.2010 - 19.00 h Espaldamaceta
21.07.2010 - 22.30 h Espaldamaceta
22.07.2010 - 22.00 h Mazoni
23.07.2010 - 19.00 h Els Surfing Sirles
23.07.2010 - 22.00 h Mazoni
24.07.2010 - 21.00 h Le Petit Ramon
24.07.2010 - 22.00 h Mazoni
29.07.2010 - 22.00 h Sanjosex
29.07.2010 - 22.00 h Mazoni
30.07.2010 - 19.00 h Espaldamaceta
30.07.2010 - 23.30 h Mazoni
31.07.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
03.08.2010 - 21.00 h Guillamino
05.08.2010 - 21.00 h Mazoni
05.08.2010 - 21.00 h Guillamino
05.08.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
05.08.2010 - 22.30 h Sanjosex
07.08.2010 - 22.00 h Sanjosex
08.08.2010 - 19.00 h Espaldamaceta
09.08.2010 - 21.00 h Guillamino
10.08.2010 - 21.00 h Guillamino
11.08.2010 - 18.30 h Sisu Coromina i Sergi Sirvent
11.08.2010 - 22.00 h Sisu Coromina i Sergi Sirvent
12.08.2010 - 18.30 h Sisu Coromina i Sergi Sirvent
12.08.2010 - 21.00 h Guillamino
12.08.2010 - 22.00 h Sisu Coromina i Sergi Sirvent
12.08.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
12.08.2010 - 23.45 h Els Surfing Sirles
13.08.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
13.08.2010 - 22.00 h Sanjosex
14.08.2010 - 22.00 h Els Surfing Sirles
15.08.2010 - 19.30 h Mazoni
16.08.2010 - 23.59 h Els Surfing Sirles
19.08.2010 - 22.30 h Mazoni
20.08.2010 - 12.00 h Els Surfing Sirles
20.08.2010 - 22.30 h Mazoni
21.08.2010 - 20.00 h Guillamino
21.08.2010 - 22.30 h Sanjosex
21.08.2010 - 22.30 h Mazoni
27.08.2010 - 23.30 h Guillamino DJ
02.09.2010 - 20.00 h Le Petit Ramon
03.09.2010 - 20.00 h Els Surfing Sirles
03.09.2010 - 23.45 h Le Petit Ramon
04.09.2010 - 22.00 h Sanjosex
04.09.2010 - 23.00 h Els Surfing Sirles
04.09.2010 - 23.59 h Mazoni
05.09.2010 - 20.00 h Els Surfing Sirles
10.09.2010 - 23.59 h Sanjosex
11.09.2010 - 21.00 h Retaule
18.09.2010 - 21.45 h Els Surfing Sirles
20.09.2010 - 23.00 h Sanjosex
23.09.2010 - 23.30 h Els Surfing Sirles
24.09.2010 - 23.00 h Tarannà
25.09.2010 - 12.00 h The Gramophone Allstars
26.09.2010 - 20.00 h Tarannà
01.10.2010 - 19.00 h Sanjosex+Mazoni
01.10.2010 - 22.00 h Els Surfing Sirles
02.10.2010 - 20.00 h Mazoni
02.10.2010 - 22.30 h Sanjosex
05.10.2010 - 19.30 h El Petit de Cal Eril
06.10.2010 - 22.00 h El Chico Con La Espina En El Costado
07.10.2010 - 20.00 h Els Surfing Sirles
08.10.2010 - 21.00 h Festival Bankrobber Granada
09.10.2010 - 18.00 h Espaldamaceta
09.10.2010 - 19.30 h Guillamino
09.10.2010 - 21.00 h Festival Bankrobber Cádiz
13.10.2010 - 23.00 h Guillamino
14.10.2010 - 21.00 h Guillamino
15.10.2010 - 21.00 h Sanjosex
15.10.2010 - 23.59 h Guillamino DJ
16.10.2010 - 17.30 h Guillamino en la clase de las jirafas
16.10.2010 - 21.30 h Mazoni
17.10.2010 - 19.00 h Tarannà
21.10.2010 - 23.00 h Tarannà
22.10.2010 - 22.30 h Le Petit Ramon
24.10.2010 - 21.30 h Mazoni + The Gramophone Allstars
25.10.2010 - 21.30 h Sanjosex
27.10.2010 - 20.00 h Els Surfing Sirles
28.10.2010 - 22.00 h Els Surfing Sirles
28.10.2010 - 22.00 h Le Petit Ramon
30.10.2010 - 21.00 h Ojos de mil años
30.10.2010 - 22.30 h Guillamino vs Diploide
31.10.2010 - 19.00 h Espaldamaceta vs. Caballo
31.10.2010 - 19.00 h Sanjosex
03.11.2010 - 19.00 h Le Petit Ramon
06.11.2010 - 23.30 h Sanjosex
06.11.2010 - 23.30 h Tarannà
06.11.2010 - 23.45 h Els Surfing Sirles
11.11.2010 - 21.30 h Guillamino
12.11.2010 - 22.00 h Mazoni
12.11.2010 - 22.00 h Espaldamaceta
12.11.2010 - 23.30 h Sanjosex
13.11.2010 - 20.00 h Le Petit Ramon
13.11.2010 - 22.30 h Els Surfing Sirles
13.11.2010 - 23.30 h Guillamino
19.11.2010 - 18.00 h Els Surfing Sirles
20.11.2010 - 17.30 h Guillamino a la classe de les girafes
20.11.2010 - 22.30 h Sanjosex
21.11.2010 - 19.00 h Sanjosex
26.11.2010 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
26.11.2010 - 22.30 h Sanjosex
27.11.2010 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
27.11.2010 - 22.30 h Sanjosex
03.12.2010 - 20.30 h Sanjosex
03.12.2010 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
05.12.2010 - 22.00 h Espaldamaceta
07.12.2010 - 20.00 h Sanjosex
10.12.2010 - 21.30 h Els Surfing Sirles
10.12.2010 - 21.30 h Espaldamaceta
10.12.2010 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
10.12.2010 - 23.30 h Sanjosex
11.12.2010 - 20.00 h Sanjosex
11.12.2010 - 21.00 h Espaldamaceta
11.12.2010 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
11.12.2010 - 23.30 h Le Petit Ramon
15.12.2010 - 20.00 h Bressola de Nadal
15.12.2010 - 21.15 h Sanjosex
16.12.2010 - 20.00 h Presentació del clip "Atropellament"
17.12.2010 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
17.12.2010 - 23.45 h Els Surfing Sirles + Mujeres
18.12.2010 - 18.00 h Mazoni
18.12.2010 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
19.12.2010 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
19.12.2010 - 22.00 h Nit Ovidi Montllor
20.12.2010 - 20.00 h Guillamino
21.12.2010 - 21.15 h El Petit de Cal Eril
23.12.2010 - 21.00 h Pallapupas: Un dia de nassos
25.12.2010 - 22.00 h Els Surfing Sirles - Concert de Nadal
25.12.2010 - 23.59 h Guillamino + Miqui Puig + Bankrobber Gang = Especial Nadal
26.12.2010 - 19.30 h El Petit de Cal Eril
07.01.2011 - 18.00 h Sanjosex
08.01.2011 - 21.00 h Le Petit Ramon
16.01.2011 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
20.01.2011 - 22.30 h Espaldamaceta POSPUESTO
21.01.2011 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
22.01.2011 - 21.30 h Sanjosex
22.01.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril + Espaldamaceta
29.01.2011 - 22.00 h Els Surfing Sirles
30.01.2011 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
05.02.2011 - 18.00 h El Petit de Cal Eril
05.02.2011 - 18.00 h Els Surfing Sirles
09.02.2011 - 21.00 h Mazoni
11.02.2011 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
24.02.2011 - 21.30 h Le Petit Ramon
26.02.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
26.02.2011 - 23.00 h Mazoni
27.02.2011 - 19.00 h Mazoni
03.03.2011 - 21.30 h Espaldamaceta
04.03.2011 - 22.00 h Mazoni
18.03.2011 - 19.00 h Guillamino
19.03.2011 - 22.00 h Sanjosex
20.03.2011 - 19.00 h Espaldamaceta
20.03.2011 - 20.30 h Mazoni
25.03.2011 - 19.00 h Guillamino
25.03.2011 - 20.30 h Mazoni
25.03.2011 - 22.00 h Els Surfing Sirles
26.03.2011 - 22.00 h Guillamino vs. Raph Dumas
26.03.2011 - 23.00 h Els Surfing Sirles
27.03.2011 - 19.00 h Mazoni
31.03.2011 - 20.00 h Sanjosex
01.04.2011 - 20.00 h Guillamino
01.04.2011 - 21.00 h El Petit de Cal Eril + Espaldamaceta
01.04.2011 - 21.00 h El Chico Con La Espina En El Costado + Le Petit Ramon
02.04.2011 - 19.00 h Guillamino
02.04.2011 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
02.04.2011 - 23.00 h Mazoni + Sanjosex
03.04.2011 - 19.00 h Guillamino
07.04.2011 - 17.30 h Espaldamaceta
07.04.2011 - 21.30 h Le Petit Ramon
08.04.2011 - 23.00 h Mazoni + El Petit de Cal Eril
15.04.2011 - 23.30 h Mazoni
16.04.2011 - 21.00 h Guillamino
16.04.2011 - 23.30 h Mazoni
16.04.2011 - 23.30 h Sanjosex
18.04.2011 - 20.30 h Guillamino DJ
19.04.2011 - 19.15 h El Petit de Cal Eril
20.04.2011 - 18.00 h Els Surfing Sirles
23.04.2011 - 22.00 h Sanjosex
23.04.2011 - 22.00 h Mazoni
28.04.2011 - 21.00 h Els Surfing Sirles
28.04.2011 - 22.00 h Le Petit Ramon
29.04.2011 - 19.00 h Guillamino
29.04.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
29.04.2011 - 22.00 h Le Petit Ramon
29.04.2011 - 23.00 h Sanjosex
29.04.2011 - 23.00 h Jaume Pla (Mazoni)
30.04.2011 - 23.00 h Le Petit Ramon
05.05.2011 - 20.00 h El Petit de Cal Eril + Joan Colomo + Esperit!
06.05.2011 - 20.00 h El Petit de Cal Eril + Joan Colomo + Esperit!
06.05.2011 - 23.55 h Mazoni
07.05.2011 - 12.30 h Guillamino a la Classe de les Girafes
07.05.2011 - 20.00 h El Petit de Cal Eril + Joan Colomo + Esperit!
07.05.2011 - 21.00 h Le Petit Ramon (Anarquia Acústica)
07.05.2011 - 21.30 h Espaldamaceta
07.05.2011 - 22.00 h Mazoni
07.05.2011 - 23.55 h Els Surfing Sirles
08.05.2011 - El Petit de Cal Eril + Joan Colomo + Esperit!
09.05.2011 - El Petit de Cal Eril + Joan Colomo + Esperit!
10.05.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril + Joan Colomo + Esperit!
11.05.2011 - 21.00 h El Petit de Cal Eril + Joan Colomo + Esperit!
12.05.2011 - 22.00 h Espaldamaceta
12.05.2011 - 22.00 h Guillamino
13.05.2011 - 19.30 h Guillamino vs. Raph Dumas
13.05.2011 - 21.30 h Espaldamaceta
13.05.2011 - 22.30 h Els Surfing Sirles
13.05.2011 - 23.30 h Mazoni
14.05.2011 - 20.30 h El Petit de Cal Eril
14.05.2011 - 23.00 h Guillamino
15.05.2011 - 22.00 h Sanjosex
19.05.2011 - 20.30 h Espaldamaceta
20.05.2011 - 20.30 h Le Petit Ramon
21.05.2011 - 12.00 h Guillamino a la Classe de les Girafes
21.05.2011 - 21.00 h Mazoni al Palau de la Música
21.05.2011 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
22.05.2011 - 22.00 h Mazoni
24.05.2011 - 19.30 h Els Surfing Sirles
26.05.2011 - 22.00 h Guillamino
27.05.2011 - 23.00 h Mazoni
28.05.2011 - 13.45 h Espaldamaceta & Caballo
30.05.2011 - 20.00 h James Blake + Guillamino
02.06.2011 - 21.00 h Guillamino + Damo Suzuki
03.06.2011 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
03.06.2011 - 21.30 h Sanjosex + Espaldamaceta
03.06.2011 - 22.00 h Le Petit Ramon
03.06.2011 - 23.15 h Mazoni
04.06.2011 - 17.00 h Concert solidari amb Palestina
04.06.2011 - 21.30 h Sanjosex
04.06.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
04.06.2011 - 22.30 h Espaldamaceta
09.06.2011 - 22.00 h Guillamino
10.06.2011 - 21.30 h Sanjosex
10.06.2011 - 22.00 h Guillamino DJ
11.06.2011 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
11.06.2011 - 23.00 h Guillamino
17.06.2011 - 19.00 h Guillamino en la Clase de las Jirafas
17.06.2011 - 22.00 h Sanjosex
17.06.2011 - 23.00 h Mazoni
17.06.2011 - 23.30 h Guillamino DJ
18.06.2011 - 23.30 h Els Surfing Sirles són... The Kinks
19.06.2011 - 12.00 h After Kids Club amb Guillamino
23.06.2011 - 22.30 h Els Surfing Sirles
25.06.2011 - 22.30 h Guillamino
26.06.2011 - 19.30 h Ojos de mil años
30.06.2011 - 23.00 h Guillamino
01.07.2011 - 20.00 h Sanjosex
01.07.2011 - 23.00 h Guillamino
02.07.2011 - 17.30 h Sobretaula: Carles Sanjosé + Jaume Pla
02.07.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
02.07.2011 - 23.55 h Els Surfing Sirles
04.07.2011 - 21.00 h Sanjosex
05.07.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
07.07.2011 - 21.00 h Le Petit Ramon
08.07.2011 - 22.00 h Le Petit Ramon
08.07.2011 - 23.30 h Mazoni
09.07.2011 - 21.00 h Guillamino + El Petit de Cal Eril
12.07.2011 - 22.00 h Sanjosex
13.07.2011 - 20.00 h Guillamino 0>100
13.07.2011 - 21.00 h Sanjosex
13.07.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
14.07.2011 - 21.00 h El Chico Con La Espina En El Costado
14.07.2011 - 22.30 h Els Surfing Sirles
15.07.2011 - 20.00 h Le Petit Ramon
16.07.2011 - 23.00 h Guillamino vs Raph Dumas
21.07.2011 - 18.00 h El Petit de Cal Eril
21.07.2011 - 22.00 h El Chico Con La Espina En El Costado
22.07.2011 - 23.00 h Mazoni + Sanjosex
23.07.2011 - 19.00 h Le Petit Ramon + Guillamino
23.07.2011 - 22.30 h Sanjosex
24.07.2011 - 19.00 h Mazoni
24.07.2011 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
27.07.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
27.07.2011 - 23.30 h Guillamino
28.07.2011 - 23.00 h Mazoni
29.07.2011 - 22.00 h Espaldamaceta
29.07.2011 - 23.00 h Mazoni
30.07.2011 - 22.00 h Mazoni
30.07.2011 - 23.00 h Sanjosex
06.08.2011 - 20.30 h Le Petit Ramon
06.08.2011 - 22.00 h Mazoni
11.08.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
11.08.2011 - 22.30 h Sanjosex
12.08.2011 - 22.30 h Mazoni
12.08.2011 - 23.00 h Els Surfing Sirles
14.08.2011 - 23.30 h Mazoni
18.08.2011 - 20.00 h Sanjosex
18.08.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
20.08.2011 - 23.30 h Mazoni
21.08.2011 - 22.30 h Le Petit Ramon
23.08.2011 - 22.00 h Guillamino
24.08.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
26.08.2011 - 23.30 h Mazoni
31.08.2011 - 21.00 h Sanjosex
01.09.2011 - 21.30 h Esperit!
02.09.2011 - 21.00 h Mazoni + Espaldamaceta
02.09.2011 - 21.00 h Els Surfing Sirles
02.09.2011 - 23.30 h Guillamino DJ
03.09.2011 - 23.30 h Mazoni
04.09.2011 - 12.00 h The Gramophone Allstars
08.09.2011 - 21.00 h Els Surfing Sirles
10.09.2011 - 21.00 h Esperit!
16.09.2011 - 21.45 h Esperit!
16.09.2011 - 23.55 h Els Surfing Sirles
17.09.2011 - 23.30 h Le Petit Ramon
18.09.2011 - 12.00 h Sobretaula: Guillamino + El Chico Con La Espina En El Costado
22.09.2011 - 23.45 h Mazoni
23.09.2011 - 22.00 h Guillamino
23.09.2011 - 23.45 h Mazoni
24.09.2011 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
24.09.2011 - 23.55 h Mazoni
25.09.2011 - 12.00 h Guillamino a la classe de les girafes
26.09.2011 - 20.00 h Mazoni
30.09.2011 - 23.55 h Esperit!
01.10.2011 - 21.00 h Mazoni
08.10.2011 - 13.00 h Guillamino
08.10.2011 - 17.30 h Guillamino a la classe de les girafes
08.10.2011 - 21.45 h Le Petit Ramon
08.10.2011 - 22.30 h The Gramophone Allstars
08.10.2011 - 23.00 h Mazoni
11.10.2011 - 22.00 h Mazoni
12.10.2011 - 12.30 h Mazoni
12.10.2011 - 19.00 h Guillamino
14.10.2011 - 21.00 h Sanjosex
15.10.2011 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
15.10.2011 - 23.30 h Els Surfing Sirles
16.10.2011 - 19.00 h Esperit!
16.10.2011 - 21.00 h Mazoni "En persona"
21.10.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
21.10.2011 - 23.30 h The Gramophone Allstars
22.10.2011 - 19.00 h Sanjosex
22.10.2011 - 21.30 h El Petit de Cal Eril + Le Petit Ramon
22.10.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
22.10.2011 - 23.55 h Mazoni
27.10.2011 - 21.00 h The Gramophone Allstars
27.10.2011 - 21.30 h Els Surfing Sirles
29.10.2011 - 19.00 h Guillamino
29.10.2011 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
29.10.2011 - 21.00 h Ojos de mil años
29.10.2011 - 23.55 h Guillamino
30.10.2011 - 19.00 h Els Surfing Sirles
30.10.2011 - 21.00 h Ojos de mil años
31.10.2011 - 22.30 h Mazoni + Sanjosex
03.11.2011 - 20.00 h Mazoni
03.11.2011 - 21.30 h Esperit!
04.11.2011 - 21.00 h Guillamino
04.11.2011 - 22.00 h Espaldamaceta
05.11.2011 - 22.00 h Mazoni
08.11.2011 - 21.00 h Esperit!
10.11.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
10.11.2011 - 23.45 h Guillamino DJ
11.11.2011 - 19.00 h Els Surfing Sirles
11.11.2011 - 20.00 h Le Petit Ramon
11.11.2011 - 23.00 h Guillamino
12.11.2011 - 19.00 h Esperit!
12.11.2011 - 21.00 h The Gramophone Allstars
12.11.2011 - 22.00 h Sanjosex
12.11.2011 - 23.45 h Mazoni
13.11.2011 - 18.00 h Bankrobber Dub Sessions
18.11.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
19.11.2011 - 20.30 h El Petit de Cal Eril
19.11.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
24.11.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
25.11.2011 - 21.30 h Mazoni
25.11.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
27.11.2011 - 17.30 h Guillamino a la classe de les girafes
27.11.2011 - 19.30 h Esperit!
01.12.2011 - 23.00 h Els Surfing Sirles + Esperit!
02.12.2011 - 21.00 h El Petit de Cal Eril + Sanjosex
02.12.2011 - 22.00 h Le Petit Ramon
02.12.2011 - 22.00 h Mazoni
03.12.2011 - 20.00 h Els Surfing Sirles
03.12.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
04.12.2011 - 12.00 h Guillamino a la classe de les girafes
04.12.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
04.12.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
05.12.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
06.12.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
07.12.2011 - 22.00 h The Gramophone Allstars
09.12.2011 - 22.00 h Sanjosex
10.12.2011 - 23.00 h Els Surfing Sirles
13.12.2011 - 20.30 h El Petit de Cal Eril + Espaldamaceta
14.12.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
15.12.2011 - 21.00 h Mazoni
15.12.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
16.12.2011 - 20.30 h BANKROBBER: 10 ANYS
17.12.2011 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
17.12.2011 - 22.30 h Le Petit Ramon
18.12.2011 - 18.00 h Bankrobber Dub Sessions
18.12.2011 - 19.00 h Espaldamaceta
21.12.2011 - 21.00 h Els Surfing Sirles + Esperit!
22.12.2011 - 20.00 h Guillamino
22.12.2011 - 22.00 h Els Surfing Sirles + Esperit!
23.12.2011 - 22.00 h Els Surfing Sirles + Esperit!
23.12.2011 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
31.12.2011 - 23.55 h Guillamino
05.01.2012 - 22.00 h Els Surfing Sirles
11.01.2012 - 22.00 h Mistu Mistu + Mystic Flugehorn Band
13.01.2012 - 22.00 h Barbara i els Morenos
13.01.2012 - 22.30 h Guillamino
14.01.2012 - 22.00 h Mazoni
19.01.2012 - 20.00 h Sindicat d'Escoltadors
20.01.2012 - 23.00 h Esperit!
21.01.2012 - 22.00 h Sanjosex
22.01.2012 - 12.00 h Sanjosex
26.01.2012 - 21.00 h Sanjosex: Final de gira!
27.01.2012 - 21.00 h Sanjosex: Final de gira!
27.01.2012 - 22.00 h Guillamino
28.01.2012 - 21.00 h Sanjosex: Final de gira!
04.02.2012 - 22.00 h Mazoni
08.02.2012 - 22.00 h Murnau + Autodestrucció + Pacosan
09.02.2012 - 20.00 h Sindicat d'Escoltadors
10.02.2012 - 21.00 h Guillamino
11.02.2012 - 22.00 h Esperit!
12.02.2012 - 19.00 h The Juan Bushwick Preview
17.02.2012 - 22.00 h Guillamino
17.02.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
24.02.2012 - 20.00 h Espaldamaceta
24.02.2012 - 21.00 h Mazoni
24.02.2012 - 23.30 h Esperit!
25.02.2012 - 20.00 h Espaldamaceta + Cor Ciutat de Tarragona
02.03.2012 - 22.30 h Guillamino
03.03.2012 - 17.00 h Bankrobber Gang DJs
03.03.2012 - 23.00 h Guillamino
08.03.2012 - 20.00 h Sindicat d'Escoltadors
09.03.2012 - 21.30 h Mazoni
09.03.2012 - 23.30 h Le Petit Ramon
10.03.2012 - 17.00 h Espaldamaceta
10.03.2012 - 18.00 h Guillamino a la classe de les girafes
15.03.2012 - 21.00 h Guillamino + Le Petit Ramon
17.03.2012 - 21.00 h Jon Spencer Blues Explosion + Macho
23.03.2012 - 19.00 h Sanjays
23.03.2012 - 23.00 h Le Petit Ramon
24.03.2012 - 18.00 h Espaldamaceta
24.03.2012 - 20.00 h Guillamino + Le Petit Ramon + Esperit!
24.03.2012 - 23.59 h Els Surfing Sirles + DJ Jordi Pi
25.03.2012 - 12.00 h El Chico Con La Espina En El Costado
25.03.2012 - 19.00 h Mazoni
25.03.2012 - 21.00 h Mazoni
27.03.2012 - 18.00 h Guillamino
31.03.2012 - 19.00 h Esperit!
31.03.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
05.04.2012 - 22.00 h Esperit!
05.04.2012 - 22.30 h Mazoni + Sanjays
06.04.2012 - 18.00 h Els Surfing Sirles
06.04.2012 - 22.30 h The Gramophone Allstars
07.04.2012 - 18.00 h Esperit!
07.04.2012 - 22.30 h The Gramophone Allstars
12.04.2012 - 20.00 h Sindicat d'escoltadors
12.04.2012 - 21.00 h Guillamino
12.04.2012 - 23.55 h Guillamino & Friends presenten "Gnaf Seximer"
13.04.2012 - 23.00 h Sanjays
13.04.2012 - 23.30 h Esperit!
14.04.2012 - 18.15 h Esperit!
14.04.2012 - 20.00 h The Gramophone Allstars
14.04.2012 - 22.30 h Isaac Ulam
14.04.2012 - 23.55 h Sanjays
17.04.2012 - 22.00 h Isaac Ulam
18.04.2012 - 22.00 h Isaac Ulam
19.04.2012 - 20.00 h Daniel Johnston + Esperit!
20.04.2012 - 20.00 h Mazoni
20.04.2012 - 22.00 h Guillamino
20.04.2012 - 22.30 h Isaac Ulam
20.04.2012 - 22.30 h Els Surfing Sirles + Le Petit Ramon
20.04.2012 - 23.59 h Sanjays
20.04.2012 - 23.59 h Sanjays
21.04.2012 - 17.30 h Espaldamaceta
21.04.2012 - 19.00 h Martí Sales + Ramon Faura
21.04.2012 - 22.30 h Sanjays
21.04.2012 - 23.00 h Isaac Ulam
22.04.2012 - 17.30 h Isaac Ulam
27.04.2012 - 21.30 h The Gramophone Allstars
28.04.2012 - 17.30 h Guillamino
28.04.2012 - 20.00 h Festival de Rock: Els Surfing Sirles + Le Petit Ramon + Very Pomelo
28.04.2012 - 23.00 h The Gramophone Allstars
04.05.2012 - 18.00 h Esperit! Concerts itinerants
04.05.2012 - 21.00 h Cançons de la veritat oculta
05.05.2012 - 19.00 h Els Surfing Sirles
05.05.2012 - 20.00 h Mazoni
09.05.2012 - 20.00 h Sanjays
10.05.2012 - 20.00 h Sindicat d'Escoltadors
10.05.2012 - 21.00 h Isaac Ulam
11.05.2012 - Sanjays
11.05.2012 - 20.00 h Mazoni
11.05.2012 - 21.00 h Macho
11.05.2012 - 22.30 h El Chico Con La Espina En El Costado
11.05.2012 - 23.30 h Espaldamaceta
12.05.2012 - Esperit!
12.05.2012 - 20.00 h Guillamino
13.05.2012 - 19.00 h Isaac Ulam
16.05.2012 - 21.00 h Esperit! + Tortoise
18.05.2012 - 20.30 h Guillamino
18.05.2012 - 20.30 h Isaac Ulam + Macho + Sanjays
25.05.2012 - 23.00 h Mazoni
26.05.2012 - 18.00 h Guillamino a la classe de les girafes
26.05.2012 - 22.00 h Espaldamaceta
26.05.2012 - 22.00 h The Gramophone Allstars
26.05.2012 - 22.00 h Els Surfing Sirles
26.05.2012 - 23.00 h Guillamino
02.06.2012 - 14.00 h Guillamino
02.06.2012 - 18.30 h Guillamino
02.06.2012 - 22.00 h Sindicat d'Escoltadors
02.06.2012 - 23.00 h Mazoni + Sanjays
07.06.2012 - 20.00 h Esperit!
07.06.2012 - 23.59 h Els Surfing Sirles
08.06.2012 - 17.00 h Esperit!
08.06.2012 - 23.00 h Guillamino
08.06.2012 - 23.30 h El Chico Con La Espina En El Costado
08.06.2012 - 23.30 h Macho
10.06.2012 - 21.00 h Esperit!
11.06.2012 - 21.30 h Esperit!
12.06.2012 - 20.30 h Esperit!
14.06.2012 - 22.30 h Esperit!
15.06.2012 - 13.00 h Guillamino vs Diego Armando
15.06.2012 - 17.30 h Esperit!
15.06.2012 - 21.00 h Espaldamaceta
16.06.2012 - 18.00 h Isaac Ulam
16.06.2012 - 22.00 h Sanjays
17.06.2012 - 18.00 h Esperit!
23.06.2012 - 23.00 h Macho
28.06.2012 - 21.30 h Macho
29.06.2012 - 19.00 h Esperit!
29.06.2012 - 21.00 h Espaldamaceta
29.06.2012 - 21.00 h Els Surfing Sirles
30.06.2012 - 18.00 h Esperit!
30.06.2012 - 22.30 h Isaac Ulam
01.07.2012 - 18.00 h Isaac Ulam
03.07.2012 - 21.45 h Isaac Ulam
05.07.2012 - 20.00 h Le Petit Ramon
06.07.2012 - 21.00 h Isaac Ulam
06.07.2012 - 21.30 h Esperit! + Sanjays
07.07.2012 - 23.00 h Mazoni
08.07.2012 - 20.30 h Isaac Ulam
12.07.2012 - 19.00 h Mazoni
12.07.2012 - 19.00 h Cafè, copa, puro, nevera i xiringuito
13.07.2012 - 18.00 h Esperit!
13.07.2012 - 23.30 h Guillamino
14.07.2012 - 18.00 h Els Surfing Sirles
14.07.2012 - 20.00 h Le Petit Ramon i els Nanus del Parc
14.07.2012 - 21.30 h Cançons de la veritat oculta
14.07.2012 - 23.50 h Guillamino
14.07.2012 - 23.55 h Esperit!
19.07.2012 - 18.00 h Els Surfing Sirles
20.07.2012 - 20.00 h Macho
21.07.2012 - 21.30 h Macho
27.07.2012 - 23.30 h Isaac Ulam
28.07.2012 - 18.00 h Espaldamaceta
28.07.2012 - 22.00 h Esperit!
28.07.2012 - 23.00 h Sanjays
02.08.2012 - 23.30 h Els Surfing Sirles
04.08.2012 - 20.00 h Macho
05.08.2012 - 22.30 h Espaldamaceta
10.08.2012 - 23.00 h Esperit!
11.08.2012 - 23.00 h Sanjays
12.08.2012 - 21.00 h The Gramophone Allstars
14.08.2012 - 23.45 h Mazoni
16.08.2012 - 19.00 h The Gramophone Allstars
16.08.2012 - 23.55 h Sanjays
17.08.2012 - 21.00 h Mazoni
18.08.2012 - 22.00 h Espaldamaceta
19.08.2012 - 19.00 h Mazoni
22.08.2012 - 22.00 h Guillamino
23.08.2012 - 22.00 h Guillamino
23.08.2012 - 22.30 h Els Surfing Sirles
24.08.2012 - 23.00 h Sanjays
29.08.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
31.08.2012 - 23.55 h Macho
31.08.2012 - 23.55 h Mazoni
01.09.2012 - 18.00 h Guillamino a la classe de les girafes
01.09.2012 - 21.00 h Sanjays
01.09.2012 - 23.00 h Esperit!
07.09.2012 - 23.55 h Sanjays + The Gramophone Allstars
08.09.2012 - 19.00 h Esperit!
11.09.2012 - 12.00 h Guillamino
12.09.2012 - 22.00 h Esperit!
13.09.2012 - 19.50 h Esperit!
13.09.2012 - 22.30 h Guillamino
15.09.2012 - 18.00 h El Petit de Cal Eril SUSPÈS
15.09.2012 - 22.00 h Esperit!
15.09.2012 - 22.00 h Sanjays
15.09.2012 - 23.30 h The Gramophone Allstars
15.09.2012 - 23.45 h Macho
16.09.2012 - 11.30 h Esperit!
21.09.2012 - 20.30 h Isaac Ulam
22.09.2012 - 23.55 h Guillamino DJ + Diegoarmando
27.09.2012 - 20.00 h Guillamino
28.09.2012 - 21.00 h Isaac Ulam
28.09.2012 - 22.00 h Cançons de la veritat oculta
29.09.2012 - 22.00 h Macho
30.09.2012 - 19.00 h Espaldamaceta
03.10.2012 - 20.00 h Guillamino + Xavi Bové
05.10.2012 - 22.00 h Esperit!
06.10.2012 - 21.00 h DJ Diego Armando
06.10.2012 - 22.00 h Sanjays
07.10.2012 - 17.00 h Guillamino a la classe de les girafes
10.10.2012 - 21.30 h Isaac Ulam
11.10.2012 - 20.00 h Els Surfing Sirles
12.10.2012 - 19.00 h Guillamino & Raph Dumas
12.10.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
13.10.2012 - 22.00 h Sanjays
16.10.2012 - 21.30 h Isaac Ulam
18.10.2012 - 21.30 h Esperit!
20.10.2012 - 22.00 h Sanjays
26.10.2012 - 00.00 h Sanjays
26.10.2012 - 21.00 h Guillamino
26.10.2012 - 21.30 h Bombino & Jaco Abel & Salao
26.10.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
27.10.2012 - 22.00 h Sanjays
27.10.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
02.11.2012 - 20.00 h Diego Armando DJ
02.11.2012 - 21.30 h Esperit!
03.11.2012 - 20.00 h Cançons de la veritat oculta
03.11.2012 - 23.55 h Sanjays
04.11.2012 - 12.30 h Guillamino a la classe de les girafes
09.11.2012 - 21.00 h Cançons de la veritat oculta
09.11.2012 - 21.00 h Macho
09.11.2012 - 21.30 h Josele Santiago & Very Pomelo
09.11.2012 - 22.30 h El Chico Con La Espina En El Costado
11.11.2012 - 12.30 h Guillamino a la classe de les girafes
11.11.2012 - 21.30 h Esperit!
15.11.2012 - 20.00 h Isaac Ulam
16.11.2012 - 21.30 h Guillamino & dÉbruit
16.11.2012 - 22.00 h Macho
17.11.2012 - 23.00 h Macho
18.11.2012 - 12.30 h Guillamino a la classe de les girafes
18.11.2012 - 19.00 h Espaldamaceta
18.11.2012 - 20.00 h Isaac Ulam
23.11.2012 - 21.30 h Sanjosex & Chicuelo
24.11.2012 - 23.00 h Bankrobber Gang DJs
25.11.2012 - 12.30 h Guillamino a la classe de les girafes
25.11.2012 - 19.00 h Sanjosex & Chicuelo
29.11.2012 - 21.00 h Macho
29.11.2012 - 21.30 h Isaac Ulam
01.12.2012 - 23.00 h Sanjays POSPOSAT
02.12.2012 - 20.00 h Macho
04.12.2012 - 20.00 h Cançons de la Veritat Oculta
05.12.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
06.12.2012 - 21.00 h Sanjosex
13.12.2012 - 21.30 h Isaac Ulam
13.12.2012 - 22.00 h Guillamino
14.12.2012 - 22.00 h Els Surfing Sirles + Sanjays SUSPÈS
15.12.2012 - 23.00 h Guillamino: Festa clausura Guillamino 12
16.12.2012 - 18.00 h Barbara i els Morenos
20.12.2012 - 22.00 h Sanjays
21.12.2012 - 22.00 h Els Surfing Sirles
27.12.2012 - 23.00 h Els Surfing Sirles
28.12.2012 - 23.55 h Sanjays
29.12.2012 - 19.00 h Isaac Ulam + El Chico Con La Espina En El Costado
03.01.2013 - 18.00 h The Gramophone Allstars (Minimúsica)
05.01.2013 - 23.55 h Sanjays
12.01.2013 - 21.00 h Esperit!
15.01.2013 - 21.30 h Xarim Aresté (Very Pomelo)
18.01.2013 - 21.00 h Guillamino
19.01.2013 - 23.00 h Guillamino DJ
22.01.2013 - 21.30 h La Sentina
24.01.2013 - 21.00 h Macho
25.01.2013 - 22.30 h Macho
26.01.2013 - 22.00 h Macho
26.01.2013 - 23.00 h Esperit!
27.01.2013 - 20.00 h Macho
29.01.2013 - 21.30 h Isaac Ulam
01.02.2013 - 21.45 h Macrobukkake
02.02.2013 - 23.30 h Macrobukkake
03.02.2013 - 17.30 h Isaac Ulam
07.02.2013 - 21.00 h Sanjays
07.02.2013 - 22.00 h Macho
08.02.2013 - 21.30 h Macho
09.02.2013 - 23.55 h Macho
12.02.2013 - 21.30 h Miss Carrussel
14.02.2013 - 19.00 h Isaac Ulam
19.02.2013 - 21.30 h Esperit!
21.02.2013 - 20.30 h Macho
22.02.2013 - 22.00 h Macho
22.02.2013 - 23.00 h Els Surfing Sirles
23.02.2013 - 22.00 h Macho
24.02.2013 - 22.00 h Macho
27.02.2013 - 23.00 h Macho
28.02.2013 - 23.00 h Macho
01.03.2013 - 20.00 h Macrobukkake
02.03.2013 - 23.00 h Esperit!
03.03.2013 - 23.00 h Macho
08.03.2013 - 21.00 h Cançons de la Veritat Oculta
08.03.2013 - 22.00 h Macho
08.03.2013 - 22.00 h Els Surfing Sirles
12.03.2013 - 21.30 h Miss Q
14.03.2013 - 19.00 h Macrobukkake
14.03.2013 - 21.30 h Isaac Ulam & Jose Domingo
15.03.2013 - 21.00 h Sanjays
16.03.2013 - 21.30 h Isaac Ulam & Jose Domingo + Esperit!
19.03.2013 - 21.30 h Miquel Serra
22.03.2013 - 23.00 h Els Surfing Sirles
22.03.2013 - 23.55 h Bankrobber Gang DJs
23.03.2013 - 18.00 h Macrobukkake
23.03.2013 - 20.00 h Guillamino
23.03.2013 - 22.00 h Isaac Ulam & Jose Domingo
24.03.2013 - 15.00 h Guillamino a la classe de les girafes
26.03.2013 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
26.03.2013 - 21.30 h El Chico Con La Espina En El Costado
27.03.2013 - Esperit!
27.03.2013 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
28.03.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
28.03.2013 - 22.30 h Esperit!
29.03.2013 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
29.03.2013 - 20.00 h Esperit!
30.03.2013 - 20.00 h Esperit!
30.03.2013 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
31.03.2013 - Esperit!
31.03.2013 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
01.04.2013 - 21.00 h Esperit!
02.04.2013 - 20.00 h Esperit!
03.04.2013 - 18.30 h Esperit!
04.04.2013 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
04.04.2013 - 22.00 h Esperit!
05.04.2013 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
05.04.2013 - 22.00 h Esperit!
06.04.2013 - Esperit!
06.04.2013 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
06.04.2013 - 23.55 h Sanjays
07.04.2013 - 18.00 h Esperit!
07.04.2013 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
12.04.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
12.04.2013 - 22.00 h Isaac Ulam & Jose Domingo
13.04.2013 - 20.00 h Macho SUSPÈS
14.04.2013 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
15.04.2013 - El Petit de Cal Eril
18.04.2013 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
19.04.2013 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
19.04.2013 - 23.30 h Guillamino DJ
20.04.2013 - 16.45 h Els Surfing Sirles
20.04.2013 - 19.30 h Espaldamaceta
22.04.2013 - 21.00 h Esperit!
25.04.2013 - 23.00 h Sanjays
27.04.2013 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
27.04.2013 - 22.30 h Espaldamaceta
28.04.2013 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
04.05.2013 - 20.00 h Isaac Ulam
04.05.2013 - 23.55 h El Petit de Cal Eril
10.05.2013 - Els Surfing Sirles
17.05.2013 - 21.00 h Isaac Ulam
17.05.2013 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
17.05.2013 - 22.30 h Sanjays
18.05.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril + Esperit!
18.05.2013 - 23.30 h Els Surfing Sirles
01.06.2013 - 12.00 h Esperit!
06.06.2013 - 22.30 h Esperit!
07.06.2013 - 21.30 h El Chico Con La Espina En El Costado
07.06.2013 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
08.06.2013 - 19.00 h Isaac Ulam
08.06.2013 - 22.30 h Espaldamaceta SUSPÈS
08.06.2013 - 22.30 h Sanjays
09.06.2013 - 21.00 h Esperit!
15.06.2013 - 20.30 h Espaldamaceta
15.06.2013 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
15.06.2013 - 23.55 h OFF-DE-LA-MUERTE
21.06.2013 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
21.06.2013 - 23.55 h Macrobukkake
22.06.2013 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
23.06.2013 - 17.00 h Guillamino
27.06.2013 - 20.00 h Espaldamaceta
28.06.2013 - 23.20 h El Petit de Cal Eril SUSPÈS!
29.06.2013 - 20.00 h Espaldamaceta
01.07.2013 - 13.00 h Esperit!
01.07.2013 - 22.00 h Esperit!
03.07.2013 - 21.30 h Isaac Ulam + The Gramophone Allstars
05.07.2013 - 18.00 h El Petit de Cal Eril
05.07.2013 - 22.00 h Macho
06.07.2013 - 18.00 h El Petit de Cal Eril
06.07.2013 - 18.30 h Esperit!
06.07.2013 - 23.00 h Esperit!
07.07.2013 - 19.00 h Espaldamaceta
11.07.2013 - 22.00 h Guillamino DJ
12.07.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
13.07.2013 - 17.30 h Guillamino a la Classe de les Girafes
13.07.2013 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
17.07.2013 - 21.00 h El Tingladu: Xarim Aresté
18.07.2013 - 19.00 h Esperit!
20.07.2013 - 18.00 h Esperit!
20.07.2013 - 19.00 h Guillamino
20.07.2013 - 23.55 h Guillamino
21.07.2013 - 20.00 h Sanjays
24.07.2013 - 21.00 h El Tingladu: Bikimel
26.07.2013 - 19.00 h Esperit! + Espaldamaceta
27.07.2013 - 22.30 h Sanjays
27.07.2013 - 23.55 h Sanjays
31.07.2013 - 21.00 h El Tingladu: Supergegant
01.08.2013 - 22.00 h Esperit!
02.08.2013 - 21.00 h Guillamino
02.08.2013 - 23.30 h Macrobukkake
03.08.2013 - 18.00 h Esperit!
04.08.2013 - 23.30 h Guillamino DJ
07.08.2013 - 21.00 h El Tingladu: Isaac Ulam
10.08.2013 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
10.08.2013 - 23.00 h Sanjosex & Chicuelo
11.08.2013 - 21.00 h Sanjosex & Chicuelo
11.08.2013 - 22.00 h Esperit!
13.08.2013 - 22.00 h Sanjays
15.08.2013 - 20.00 h Esperit!
15.08.2013 - 22.30 h Isaac Ulam
16.08.2013 - 23.00 h Macrobukkake
16.08.2013 - 23.45 h El Petit de Cal Eril
17.08.2013 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
21.08.2013 - 21.00 h El Tingladu: Aleix Bou Trio
22.08.2013 - 22.30 h Esperit!
24.08.2013 - 23.30 h Sanjays
25.08.2013 - 18.00 h El Petit de Cal Eril
31.08.2013 - Sanjays
04.09.2013 - 20.00 h Guillamino
06.09.2013 - 23.55 h El Petit de Cal Eril
10.09.2013 - 21.00 h Guillamino
12.09.2013 - Guillamino
12.09.2013 - 22.00 h Macho
12.09.2013 - 23.55 h Esperit!
14.09.2013 - 12.00 h Barbara i els Morenos
14.09.2013 - 13.00 h La volta al món amb Esperit!
14.09.2013 - 17.30 h Isaac Ulam
14.09.2013 - 18.45 h Macho
14.09.2013 - 20.30 h El Petit de Cal Eril
14.09.2013 - 23.55 h Macrobukkake
15.09.2013 - 15.00 h Guillamino
20.09.2013 - 23.55 h Sanjosex & Chicuelo
21.09.2013 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
21.09.2013 - 22.00 h Esperit!
27.09.2013 - 19.00 h "La llum a les ones"
27.09.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
02.10.2013 - 22.00 h Joan Pons/Joan Colomo/Mau Boada SOLD OUT
03.10.2013 - 22.00 h Joan Pons/Joan Colomo/Mau Boada SOLD OUT
04.10.2013 - 22.30 h Isaac Ulam
05.10.2013 - 20.00 h Guillamino en la Clase de las Jirafas
06.10.2013 - 11.30 h Guillamino en la Clase de las Jirafas
06.10.2013 - 13.00 h El Petit de Cal Eril
10.10.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
11.10.2013 - 21.00 h Sanjosex & Chicuelo
11.10.2013 - 22.00 h Macrobukkake
11.10.2013 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
11.10.2013 - 22.30 h Esperit!
12.10.2013 - 21.00 h Isaac Ulam & Jose Domingo
13.10.2013 - 12.00 h Isaac Ulam
17.10.2013 - 21.00 h Victor Herrero & Josephine Foster / Nico Roig & Maria Monferrer
20.10.2013 - 20.00 h El Petit de Cal Eril
24.10.2013 - 20.00 h !!! + Macrobukkake
25.10.2013 - 20.00 h !!! + Macrobukkake
25.10.2013 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
25.10.2013 - 23.30 h Isaac Ulam
26.10.2013 - 21.00 h Big Mama & Espen Fjelle & Spoonful of Blues & Taller de Músics All Stars
26.10.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
30.10.2013 - 21.00 h Om Tara Project & Supratik Sengupta
01.11.2013 - 22.00 h Isaac Ulam
07.11.2013 - 21.00 h Kiko Veneno & Cordes del Món
08.11.2013 - 21.00 h Isaac Ulam & Jose Domingo
08.11.2013 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
10.11.2013 - 12.00 h Barbara van Hoestenberghe
15.11.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
16.11.2013 - 22.00 h Zea & Esperit!
17.11.2013 - 21.00 h Zea & Esperit!
22.11.2013 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
23.11.2013 - 20.30 h Esperit!
30.11.2013 - 22.00 h Esperit!
13.12.2013 - 20.00 h Isaac Ulam
15.12.2013 - 19.00 h Cançons de la veritat oculta
21.12.2013 - 12.00 h Guillamino a la Classe de les Girafes
22.12.2013 - 12.00 h Guillamino a la Classe de les Girafes
23.12.2013 - 12.00 h Guillamino a la Classe de les Girafes
27.12.2013 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
27.12.2013 - 23.00 h Esperit!
28.12.2013 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
29.12.2013 - 12.00 h Esperit!
14.01.2014 - 21.30 h Orchestra Fireluche
21.01.2014 - 21.30 h Isaac Ulam + Bedroom
24.01.2014 - 22.00 h Isaac Ulam
28.01.2014 - 21.30 h La Marta Rius
31.01.2014 - 21.30 h Esperit!
01.02.2014 - 23.00 h Esperit!
04.02.2014 - 21.30 h Els Nens Eutròfics
05.02.2014 - 19.00 h Isaac Ulam
07.02.2014 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
08.02.2014 - Esperit!
09.02.2014 - 20.00 h Esperit!
13.02.2014 - 20.00 h Esperit!
14.02.2014 - 20.00 h Macrobukkake
14.02.2014 - 22.00 h Esperit!
15.02.2014 - 17.30 h La volta al món d'Esperit!
15.02.2014 - 21.00 h Isaac Ulam
18.02.2014 - 21.30 h Balago
21.02.2014 - 22.30 h Mazoni EXHAURIT
22.02.2014 - 19.00 h Mazoni EXHAURIT
22.02.2014 - 22.30 h Mazoni EXHAURIT
22.02.2014 - 23.15 h Esperit!
23.02.2014 - 19.00 h Mazoni EXHAURIT
25.02.2014 - 21.30 h Trau
28.02.2014 - 21.30 h Esperit!
01.03.2014 - 10.45 h Renaldo & Clara
04.03.2014 - 21.30 h Ferran Palau
06.03.2014 - 20.00 h Esperit!
07.03.2014 - 20.00 h Esperit!
08.03.2014 - 22.30 h Mazoni
09.03.2014 - 18.30 h Esperit!
09.03.2014 - 19.00 h Renaldo & Clara
11.03.2014 - 21.30 h Renaldo & Clara
13.03.2014 - 20.30 h Esperit!
14.03.2014 - Esperit!
14.03.2014 - 22.00 h Guillamino & the Control Z’s
14.03.2014 - 22.00 h Isaac Ulam
15.03.2014 - El Petit de Cal Eril
15.03.2014 - 21.00 h Mazoni
15.03.2014 - 23.45 h Esperit!
16.03.2014 - 18.30 h Esperit!
16.03.2014 - 20.00 h Renaldo & Clara
16.03.2014 - 21.00 h Guillamino & the Control Z's
17.03.2014 - 22.30 h Esperit!
18.03.2014 - 20.00 h Esperit!
19.03.2014 - 21.30 h Esperit!
20.03.2014 - 20.00 h Esperit!
20.03.2014 - 21.00 h Isaac Ulam
21.03.2014 - 21.00 h Mazoni
21.03.2014 - 22.30 h Esperit!
23.03.2014 - Guillamino a la classe de les girafes
27.03.2014 - 22.00 h Esperit!
29.03.2014 - 22.00 h Mazoni
29.03.2014 - 22.30 h Renaldo & Clara
03.04.2014 - 20.30 h Showcase Bankrobber al Guitar Fest
04.04.2014 - 22.00 h Isaac Ulam
04.04.2014 - 23.30 h Renaldo & Clara
05.04.2014 - 21.00 h Mazoni
05.04.2014 - 21.00 h Esperit!
06.04.2014 - 20.00 h POSPOSAT Guillamino & the Control Z's
10.04.2014 - 22.00 h Sanjosex
11.04.2014 - 22.00 h Renaldo & Clara
11.04.2014 - 23.00 h Bankrobber Gang DJs
11.04.2014 - 23.30 h Guillamino & the Control Z's + Sanjays
12.04.2014 - 19.00 h Renaldo & Clara
12.04.2014 - 20.00 h Guillamino en la clase de las jirafas
13.04.2014 - 11.00 h Guillamino en la clase de las jirafas
13.04.2014 - 19.00 h Sanjosex
17.04.2014 - 22.30 h Esperit!
18.04.2014 - 21.00 h Esperit!
19.04.2014 - 22.00 h Esperit!
20.04.2014 - 23.30 h Sanjays
25.04.2014 - 23.00 h Renaldo & Clara
27.04.2014 - 20.00 h Mazoni
02.05.2014 - 22.00 h Mazoni
02.05.2014 - 22.30 h Renaldo & Clara
03.05.2014 - 21.00 h Mazoni
04.05.2014 - 20.00 h Esperit!
09.05.2014 - 21.00 h Sanjosex
09.05.2014 - 22.30 h Renaldo & Clara
10.05.2014 - 22.00 h Macho
10.05.2014 - 23.00 h Isaac Ulam
15.05.2014 - 21.00 h Guillamino & the Control Z's
16.05.2014 - 19.30 h Mazoni
16.05.2014 - 20.00 h Renaldo & Clara
16.05.2014 - 21.00 h Isaac Ulam & Jose Domingo
16.05.2014 - 22.30 h Zea & Esperit!
17.05.2014 - 19.00 h Esperit!
22.05.2014 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
22.05.2014 - 21.30 h Isaac Ulam
25.05.2014 - 12.00 h Guillamino a la classe de les girafes
25.05.2014 - 17.00 h Guillamino
29.05.2014 - 17.00 h El Petit de Cal Eril
30.05.2014 - 22.00 h Cançons de la veritat oculta
01.06.2014 - 13.30 h Renaldo & Clara
07.06.2014 - 19.00 h Esperit!
07.06.2014 - 22.00 h Esperit!
07.06.2014 - 22.30 h Mazoni
08.06.2014 - 12.00 h Guillamino a la classe de les girafes
08.06.2014 - 20.00 h Guillamino & the Control Z’s
11.06.2014 - 18.00 h Pacosan DJs vs Brabo DJs
13.06.2014 - 13.15 h El Chico Con La Espina En El Costado
14.06.2014 - 19.00 h Renaldo & Clara
14.06.2014 - 22.00 h Sanjosex
15.06.2014 - 19.00 h Renaldo & Clara
15.06.2014 - 19.00 h Isaac Ulam
17.06.2014 - 20.30 h Presentació BRABO
19.06.2014 - 22.00 h Esperit!
21.06.2014 - 21.00 h Macho
21.06.2014 - 22.00 h Mazoni
21.06.2014 - 23.55 h Sanjosex
25.06.2014 - Esperit!
26.06.2014 - 21.00 h Guillamino & the Control Z's
27.06.2014 - 22.00 h Mazoni
27.06.2014 - 22.00 h Macho
27.06.2014 - 22.30 h El Petit de Cal Eril
28.06.2014 - Kriatures / Time Out Day a Horta
28.06.2014 - 19.45 h Renaldo & Clara
28.06.2014 - 21.00 h Sanjosex
28.06.2014 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
29.06.2014 - 12.00 h Esperit!
02.07.2014 - 20.00 h Judit Neddermann + Riff de Tramuntana
03.07.2014 - 21.30 h Guillamino & the Control Z's
04.07.2014 - 21.00 h El Petit de Cal Eril
04.07.2014 - 22.00 h Sanjosex
05.07.2014 - 22.00 h Mazoni
06.07.2014 - 20.00 h Mazoni + Sanjays
06.07.2014 - 20.00 h Sanjosex
08.07.2014 - 20.00 h Esperit!
08.07.2014 - 21.45 h Renaldo & Clara
09.07.2014 - 20.00 h Jose Domingo + Xicranda
10.07.2014 - 19.00 h Renaldo & Clara
10.07.2014 - 20.00 h Guillamino
10.07.2014 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
12.07.2014 - 19.00 h Guillamino a la classe de les girafes
12.07.2014 - 20.00 h La volta al món d'Esperit!
13.07.2014 - 21.00 h Esperit!
13.07.2014 - 21.30 h Mazoni
15.07.2014 - 21.00 h Renaldo & Clara
16.07.2014 - 20.00 h Macho + Educators
18.07.2014 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
19.07.2014 - Isaac Ulam
19.07.2014 - Mazoni + El Petit de Cal Eril + Sanjays
19.07.2014 - 17.00 h Macho
19.07.2014 - 21.30 h Guillamino & the Control Z's
19.07.2014 - 23.00 h Renaldo & Clara
23.07.2014 - 20.00 h Mdou Moctar + Champions of the Arena
25.07.2014 - 20.00 h Renaldo & Clara
25.07.2014 - 23.00 h Mazoni
27.07.2014 - 13.00 h La volta al món d'Esperit!
30.07.2014 - 20.00 h Hat + Valentina
01.08.2014 - 21.00 h Sanjosex + Roger Mas + Renaldo & Clara
02.08.2014 - 19.00 h Macrobukkake
02.08.2014 - 23.55 h Sanjays
03.08.2014 - 22.30 h Mazoni
04.08.2014 - 18.30 h Renaldo & Clara
07.08.2014 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
07.08.2014 - 22.30 h Renaldo & Clara
08.08.2014 - 21.00 h Mazoni + El Petit de Cal Eril + Pacosan
09.08.2014 - 23.30 h Sanjosex
12.08.2014 - Esperit!
13.08.2014 - 21.30 h Mazoni
14.08.2014 - 23.55 h Sanjosex + Mazoni
15.08.2014 - 22.00 h Esperit!
15.08.2014 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
16.08.2014 - 12.00 h El Petit de Cal Eril
16.08.2014 - 23.55 h Sanjays
17.08.2014 - 19.00 h El Petit de Cal Eril
18.08.2014 - 20.00 h Renaldo & Clara
18.08.2014 - 23.00 h El Petit de Cal Eril
23.08.2014 - 23.30 h Sanjays
24.08.2014 - 19.00 h Sanjosex
30.08.2014 - El Petit de Cal Eril
31.08.2014 - Guillamino a la classe de les girafes
06.09.2014 - 18.30 h Esperit!
06.09.2014 - 21.00 h El Petit de Cal Eril & David Mengual Free Spirits Big Band
06.09.2014 - 23.45 h Sanjays
10.09.2014 - 19.30 h Esperit!
11.09.2014 - 19.00 h Sanjosex
14.09.2014 - 20.00 h Pacosan
14.09.2014 - 23.00 h Guillamino & the Control Z's
15.09.2014 - 11.30 h Guillamino a la classe de les girafes
19.09.2014 - 21.30 h Pacosan
19.09.2014 - 23.55 h Os Meus Shorts
20.09.2014 - 19.00 h La Volta al Món d'Esperit!
21.09.2014 - 12.00 h Barbara van Hoestenberghe
23.09.2014 - 23.30 h Isaac Ulam & Jose Domingo
26.09.2014 - 23.00 h Guillamino & the Control Z's + The Gramophone Allstars Big Band
27.09.2014 - 17.30 h La Volta al Món d'Esperit!
27.09.2014 - 21.30 h El Petit de Cal Eril
27.09.2014 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band
28.09.2014 - 17.30 h Barbara van Hoestenberghe
02.10.2014 - 18.00 h Rumbamazigha
04.10.2014 - 17.00 h Renaldo & Clara
04.10.2014 - 19.00 h Guillamino en la clase de las jirafas
05.10.2014 - 20.30 h Pacosan
10.10.2014 - 21.00 h Connexions: Dorantes & Renaud Garcia-Fons
10.10.2014 - 22.00 h Mazoni
10.10.2014 - 22.00 h Mazoni
10.10.2014 - 22.00 h Esperit!
11.10.2014 - 12.30 h Guillamino
11.10.2014 - 22.00 h Macho
12.10.2014 - 20.30 h Sanjosex
14.10.2014 - 21.00 h Os Meus Shorts
15.10.2014 - 19.45 h Desconnexions: Toni Saigi
17.10.2014 - 21.00 h Connexions: Joan Colomo & STN
17.10.2014 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
17.10.2014 - 23.55 h Mazoni
18.10.2014 - 22.00 h El Petit de Cal Eril
20.10.2014 - 20.30 h El Petit de Cal Eril
21.10.2014 - 21.00 h Guillamino & the Control Z's
22.10.2014 - 19.45 h Desconnexions: Yeray Hernández
22.10.2014 - 20.30 h Pacosan + Glass Animals
23.10.2014 - 21.00 h Pacosan + Glass Animals
23.10.2014 - 22.30 h Os Meus Shorts
24.10.2014 - 21.00 h Connexions: Marinah & Chicuelo
25.10.2014 - 23.00 h Sanjosex
28.10.2014 - 21.00 h Desconnexions: Satellites
29.10.2014 - 19.45 h Desconnexions: Joan Solana
31.10.2014 - 20.00 h Pacosan
31.10.2014 - 21.00 h Sanjosex
04.11.2014 - 21.00 h Macrobukkake + Extraño Weys
05.11.2014 - 19.45 h Desconnexions: Roger Martínez
07.11.2014 - 21.00 h El Petit de Cal Eril & David Mengual Free Spirits Big Band
11.11.2014 - 21.00 h Silver Apples + Pacosan
12.11.2014 - Guillamino
12.11.2014 - 19.45 h Desconnexions: Marco Boi
13.11.2014 - 20.00 h Guillamino
14.11.2014 - 20.00 h Guillamino 0>100
14.11.2014 - 21.00 h Connexions: Rumbamazigha 2.0
14.11.2014 - 21.00 h Sanjosex
15.11.2014 - 20.30 h Silver Apples + Pacosan
15.11.2014 - 22.30 h Sanjosex + Isaac Ulam
16.11.2014 - 20.30 h Silver Apples + Pacosan
18.11.2014 - 21.00 h Desconnexions: Bradien / Escoffet
19.11.2014 - 19.45 h Desconnexions: Clara Sallago
21.11.2014 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band
22.11.2014 - 22.30 h Sanjosex
28.11.2014 - 22.00 h Sanjosex
28.11.2014 - 22.30 h Esperit!
29.11.2014 - 21.30 h Sanjosex
29.11.2014 - 23.30 h Guillamino
05.12.2014 - 23.00 h Sanjosex
06.12.2014 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band
11.12.2014 - 22.00 h Mazoni
12.12.2014 - Os Meus Shorts
12.12.2014 - 22.00 h Joan Colomo / Mau Boada / Joan Pons
13.12.2014 - Renaldo & Clara
13.12.2014 - Os Meus Shorts
13.12.2014 - 12.10 h La Volta al Món d'Esperit!
18.12.2014 - 21.00 h Mazoni
18.12.2014 - 23.55 h Macho + Bankrobber Gang DJs
20.12.2014 - 12.10 h Guillamino a la Classe de les Girafes
23.12.2014 - Guillamino
29.12.2014 - The Gramophone Allstars Big Band
30.12.2014 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band
09.01.2015 - 20.30 h Sanjosex
10.01.2015 - 22.30 h Sanjosex
16.01.2015 - 21.00 h Renaldo & Clara + Isaac Ulam
16.01.2015 - 23.30 h Macrobukkake
24.01.2015 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band
07.02.2015 - 16.00 h Guillamino
08.02.2015 - 19.00 h Sanjosex
13.02.2015 - 20.30 h Mazoni vs Sanjays
14.02.2015 - 20.30 h Esperit! vs Za!
15.02.2015 - 18.30 h The Gramophone Allstars Big Band
20.02.2015 - 21.00 h Renaldo & Clara
21.02.2015 - 23.00 h Sanjays
27.02.2015 - 21.00 h Esperit!
27.02.2015 - 23.55 h Sanjays
28.02.2015 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band
28.02.2015 - 21.00 h Esperit!
28.02.2015 - 22.30 h Sanjosex
06.03.2015 - 22.00 h Esperit!
07.03.2015 - 12.00 h The Gramophone Allstars Big Band
10.03.2015 - 21.30 h Sanjays
14.03.2015 - 13.00 h Bankrobber Gang DJs
15.03.2015 - 18.00 h Barbara van Hoestenberghe
20.03.2015 - 22.00 h Joan Eril / Joan Colomo / Esperit!
22.03.2015 - 12.00 h Barbara van Hoestenberghe
22.03.2015 - 19.00 h Guillamino
27.03.2015 - 23.00 h Sanjays
28.03.2015 - 11.00 h Bankrobber Gang DJs
29.03.2015 - 11.00 h Bankrobber Gang DJs
31.03.2015 - 21.00 h Mazoni
01.04.2015 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band
03.04.2015 - 22.30 h Macrobukkake
05.04.2015 - 15.00 h Guillamino en 3D
11.04.2015 - 23.00 h Esperit!
12.04.2015 - 10.30 h Guillamino a la Classe de les Girafes
14.04.2015 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band
15.04.2015 - 22.00 h Os Meus Shorts
16.04.2015 - 23.55 h Sanjays
17.04.2015 - 20.00 h Sanjosex
17.04.2015 - 20.00 h Joan Eril / Joan Colomo / Esperit!
18.04.2015 - 18.20 h Renaldo & Clara
18.04.2015 - 21.00 h Mazoni
18.04.2015 - 22.00 h Joan Eril / Joan Colomo / Esperit!
21.04.2015 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band
23.04.2015 - 21.00 h Mazoni
24.04.2015 - 22.00 h Sanjosex
25.04.2015 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band
29.04.2015 - 19.00 h Pacosan
01.05.2015 - 19.00 h Esperit!
08.05.2015 - 23.00 h Sanjosex
09.05.2015 - 12.45 h La volta al món d'Esperit!
10.05.2015 - 10.00 h Renaldo & Clara / Esperit!
15.05.2015 - 21.00 h Xarim Aresté
16.05.2015 - 23.30 h The Gramophone Allstars Big Band
17.05.2015 - 19.00 h The Gramophone Allstars Big Band
17.05.2015 - 19.00 h Jaume Pla (Mazoni)
22.05.2015 - 22.00 h Guillamino
23.05.2015 - 17.30 h Isaac Ulam, Sanjays...
24.05.2015 - 12.00 h Barbara van Hoestenberghe
29.05.2015 - 21.00 h Sanjosex
29.05.2015 - 22.00 h Esperit!
03.06.2015 - 21.30 h Esperit!
05.06.2015 - 19.30 h Renaldo & Clara
05.06.2015 - 23.55 h Macrobukkake
06.06.2015 - 17.15 h La volta al món d'Esperit!
06.06.2015 - 22.00 h Es Declivi SUSPÈS PER FUTBOL
06.06.2015 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band
07.06.2015 - 12.15 h Guillamino a la Classe de les Girafes
08.06.2015 - 20.30 h Guillamino
12.06.2015 - 23.00 h Sanjays
13.06.2015 - 20.30 h Esperit!
13.06.2015 - 22.30 h Xarim Aresté
13.06.2015 - 23.30 h Pacosan
19.06.2015 - 23.55 h Xarim Aresté
20.06.2015 - 20.00 h Sanjosex
20.06.2015 - 22.00 h Isaac Ulam
20.06.2015 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band
21.06.2015 - 17.00 h Mazoni
21.06.2015 - 22.15 h The Gramophone Allstars Big Band
23.06.2015 - Esperit!
25.06.2015 - 20.00 h Xarim Aresté
26.06.2015 - The Gramophone Allstars Big Band
26.06.2015 - 23.55 h Sanjays
27.06.2015 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band
27.06.2015 - 23.45 h Xarim Aresté
28.06.2015 - Esperit!
28.06.2015 - 14.00 h Guillamino
30.06.2015 - Guillamino a la classe de les girafes
01.07.2015 - Guillamino
03.07.2015 - 20.45 h Es Declivi: Joan Colomo + Mau Boada (Esperit!) + Joan Pons (El Petit de Cal Eril)
03.07.2015 - 21.00 h Pacosan / Renaldo & Clara
03.07.2015 - 22.00 h Mazoni
04.07.2015 - 18.00 h Os Meus Shorts, Esperit!
04.07.2015 - 19.25 h Sanjosex entre amics
04.07.2015 - 21.30 h The Gramophone Allstars Big Band
04.07.2015 - 21.30 h Renaldo & Clara
04.07.2015 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band
05.07.2015 - 20.00 h Xarim Aresté
07.07.2015 - 20.30 h La volta al món d'Esperit! // Mataró
08.07.2015 - 20.00 h FITM: Beach Beach + Macrobukkake // La Bisbal d'Empordà
09.07.2015 - 19.00 h Pacosan // L'Hospitalet de Llobregat
09.07.2015 - 20.30 h Mazoni // Barcelona
09.07.2015 - 21.00 h Xarim Aresté // Barcelona
10.07.2015 - 21.00 h Sanjosex // Poblet
10.07.2015 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Cervià de Ter
10.07.2015 - 22.30 h Guillamino // Arbúcies
11.07.2015 - Sanjosex + Mazoni POSPOSAT
11.07.2015 - 18.15 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
15.07.2015 - 19.00 h Xarim Aresté // Barcelona
15.07.2015 - 20.00 h FITM: Ljubljana & the Seawolf + Wunderkammer // La Bisbal d'Empordà
15.07.2015 - 23.00 h Sanjosex // Ciutadella de Menorca
16.07.2015 - 22.00 h Xarim Aresté // Celrà
17.07.2015 - 20.00 h Sons Solers: The Gramophone Allstars Big Band, Xarim Aresté, Guillamino... // Sant Pere de Ribes
17.07.2015 - 22.00 h Esperit! // Roses
18.07.2015 - Es Declivi: Joan Colomo + Mau Boada (Esperit!) + Joan Pons (El Petit de Cal Eril) // Altafulla
18.07.2015 - 13.00 h Esperit! // La Bisbal d'Empordà
18.07.2015 - 21.30 h Renaldo & Clara // Castellar del Vallès
18.07.2015 - 22.00 h Sanjosex // Llagostera
19.07.2015 - Guillamino a la classe de les girafes // Cabrils
20.07.2015 - 22.00 h Renaldo & Clara // Maó
22.07.2015 - 20.00 h FITM: Isabel Vinardell + Pau Blanco // La Bisbal d'Empordà
22.07.2015 - 23.00 h Renaldo & Clara // Ciutadella de Menorca
23.07.2015 - 22.00 h Es Declivi: Joan Colomo + Mau Boada (Esperit!) + Joan Pons (El Petit de Cal Eril)
23.07.2015 - 23.00 h Sanjosex // Matadepera
24.07.2015 - Es Declivi: Joan Colomo + Mau Boada (Esperit!) + Joan Pons (El Petit de Cal Eril) // Ciutadella
24.07.2015 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Premià de Dalt
25.07.2015 - Pacosan // L'Hospitalet de l'Infant
25.07.2015 - 21.30 h Mazoni + Sanjosex // Vilanova i la Geltrú
25.07.2015 - 23.30 h Sanjays // Sant Feliu de Boada
27.07.2015 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
27.07.2015 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Maó
29.07.2015 - 20.00 h FITM: Xarim Aresté + Medusa Box // La Bisbal d'Empordà
29.07.2015 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Ciutadella de Menorca
31.07.2015 - 21.00 h Sanjosex // Vilafranca del Penedès
31.07.2015 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Torelló
01.08.2015 - 12.00 h Esperit! // Púbol
01.08.2015 - 22.00 h Esperit! // Roses
01.08.2015 - 23.30 h Xarim Aresté // Parlavà
02.08.2015 - 20.15 h The Gramophone Allstars Big Band // Vilafranca del Penedès
06.08.2015 - 22.30 h Xarim Aresté // Calafell
07.08.2015 - 22.00 h Xarim Aresté // La Palma de Cervelló
07.08.2015 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Arenys de Mar
08.08.2015 - Xarim Aresté // Flix
08.08.2015 - 22.00 h Mazoni // Calonge
12.08.2015 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // L'Estartit
14.08.2015 - 22.00 h Esperit! // Roses
15.08.2015 - 23.00 h Xarim Aresté // Tarragona
17.08.2015 - The Gramophone Allstars Big Band // Benicàssim
17.08.2015 - 23.00 h Sanjays // La Bisbal d'Empordà
22.08.2015 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
26.08.2015 - 20.00 h Xarim Aresté // Valls
26.08.2015 - 21.00 h Renaldo & Clara // Barcelona
26.08.2015 - 23.00 h Mazoni // Granollers
27.08.2015 - 22.00 h Mazoni // Figueres
29.08.2015 - Sanjays // Maria de la Salut
02.09.2015 - 23.00 h Mazoni // Ciutadella de Menorca
03.09.2015 - 22.00 h Mazoni // Maó
04.09.2015 - 21.00 h Sanjosex // Barcelona
04.09.2015 - 23.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Olot
05.09.2015 - 23.30 h Mazoni // Sant Daniel
10.09.2015 - 22.00 h Xarim Aresté // Barcelona
11.09.2015 - 21.30 h Renaldo & Clara // Madrid
12.09.2015 - Renaldo & Clara // Boimorto
12.09.2015 - 19.20 h Xarim Aresté // Barcelona
13.09.2015 - 21.00 h Renaldo & Clara // Vigo
18.09.2015 - 22.30 h Big Eril: El Petit de Cal Eril & Free Spirits Big Band // Barcelona
18.09.2015 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
19.09.2015 - 23.55 h Inspira // Vic
25.09.2015 - 21.30 h Esperit! // Barcelona
25.09.2015 - 22.00 h Xarim Aresté // l'Hospitalet de Llobregat
25.09.2015 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Lleida
26.09.2015 - 21.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
01.10.2015 - 18.00 h Connexions: Aire Music Project // Barcelona
01.10.2015 - 21.00 h Renaldo & Clara // València
02.10.2015 - 21.00 h Connexions: Tato & Peret Reyes // Barcelona
02.10.2015 - 22.00 h Xarim Aresté // Sitges
03.10.2015 - 13.30 h Sanjosex // Sant Cugat del Vallès
03.10.2015 - 23.30 h Sanjosex // les Borges Blanques
04.10.2015 - 18.30 h Mazoni // Calaf
06.10.2015 - 21.00 h Xarim Aresté // Barcelona
07.10.2015 - 19.45 h Connexions: Jordi Morell // Barcelona
09.10.2015 - Renaldo & Clara // Donosti
10.10.2015 - 21.00 h Connexions: Big OK // Barcelona
10.10.2015 - 23.30 h Xarim Aresté // les Borges Blanques
13.10.2015 - 21.00 h Sanjays // Barcelona
14.10.2015 - 19.45 h Connexions: Gerard Masip // Barcelona
16.10.2015 - 20.00 h Connexions: Mixtolobo & Salao // Barcelona
16.10.2015 - 21.00 h Inspira // Barcelona
20.10.2015 - 21.00 h Connexions: Invisible Harvey // Barcelona
21.10.2015 - 19.45 h Connexions: Marc Teclas
22.10.2015 - 20.00 h Isaac Ulam // València
23.10.2015 - 20.00 h Isaac Ulam // Castelló de la Plana
23.10.2015 - 21.00 h Xarim Aresté // Castelló de la Plana
24.10.2015 - 19.00 h Esperit! // Barcelona
24.10.2015 - 19.00 h Isaac Ulam // Algemesí
25.10.2015 - 20.00 h Isaac Ulam // Alcoi
27.10.2015 - 21.00 h Connexions: Ran Ran Ran / Leonmanso // Barcelona
28.10.2015 - 19.45 h Connexions: Jordi Mestre // Barcelona
31.10.2015 - 15.00 h La Volta al Món d’Esperit!
31.10.2015 - 21.00 h Connexions: Pau Riba acompanyat per Joan Pons & Dalmau Boada // Barcelona
01.11.2015 - 10.00 h La Volta al Món d’Esperit!
03.11.2015 - 21.00 h Connexions: Ximenis Jazz Experiment // Barcelona
04.11.2015 - 19.00 h Inspira // Barcelona
04.11.2015 - 19.45 h Connexions: Zero Band // Barcelona
06.11.2015 - 21.00 h Connexions: Raúl Rodríguez & Coetus // Barcelona
06.11.2015 - 23.30 h Xarim Aresté // Solsona
07.11.2015 - 21.30 h Renaldo & Clara // Barcelona
07.11.2015 - 21.30 h Xarim Aresté // Reus
11.11.2015 - 19.45 h Connexions: Carlos Cruz // Barcelona
13.11.2015 - 21.00 h Connexions: Esperit! / Negro // Barcelona
18.11.2015 - 19.45 h Connexions: Mula // Barcelona
19.11.2015 - 21.00 h Connexions: Martirio & Original Jazz Orquestra Taller de Músics // Barcelona
26.11.2015 - 21.30 h Sanjosex // Barcelona
27.11.2015 - 21.00 h Xarim Aresté // Sant Quirze del Vallès
28.11.2015 - Esperit! // Sant Celoni
28.11.2015 - 12.30 h Ran Ran Ran // Barcelona
04.12.2015 - 22.00 h Pacosan + Esperit! // Lleida
12.12.2015 - 22.30 h Renaldo & Clara // Lleida
13.12.2015 - 20.00 h Inspira // Terrassa
19.12.2015 - 20.30 h Pacosan // Barcelona
19.12.2015 - 22.30 h Xarim Aresté // Cardedeu
22.12.2015 - 20.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
09.01.2016 - 18.00 h Xarim Aresté // Manacor
14.01.2016 - 22.30 h Xarim Aresté // Inca
15.01.2016 - 22.00 h Ran Ran Ran // L'Hospitalet // POSPOSAT
15.01.2016 - 23.00 h Xarim Aresté // Ciutadella de Menorca
16.01.2016 - 12.30 h La Volta al Món d’Esperit! // Barcelona
16.01.2016 - 19.00 h Esperit! // Salt
17.01.2016 - 19.00 h Ran Ran Ran // Vic
20.01.2016 - 19.00 h Inspira // Barcelona
20.01.2016 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
21.01.2016 - 21.30 h Pacosan // Barcelona
23.01.2016 - 21.30 h Esperit! // Sant Feliu de Guíxols
23.01.2016 - 23.55 h Ran Ran Ran // Barcelona
24.01.2016 - 12.00 h Esperit! // Santa Maria de Palautordera
27.01.2016 - 21.00 h Inspira // Cabrils
30.01.2016 - 22.30 h Pacosan + Esperit! + Ran Ran Ran // El Prat
31.01.2016 - 19.00 h Xarim Aresté i el Conjunt del Miracle // Viladecans
04.02.2016 - 20.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
05.02.2016 - 21.30 h Xarim Aresté i el Conjunt del Miracle // Barcelona
11.02.2016 - 20.00 h Isaac Ulam // Barcelona
11.02.2016 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
11.02.2016 - 21.00 h Ran Ran Ran // Banyoles
12.02.2016 - 22.00 h Ran Ran Ran // Lleida
19.02.2016 - 21.00 h Gospelsons & The Gramophone Allstars Big Band // Mataró
20.02.2016 - 21.00 h Xarim Aresté i el Conjunt del Miracle // Torelló
21.02.2016 - La Volta al Món d'Esperit! // Barcelona
26.02.2016 - 18.30 h Pacosan // Barcelona
26.02.2016 - 20.00 h Mazoni // Barcelona
27.02.2016 - 17.00 h Mazoni // Olot
27.02.2016 - 21.00 h Sanjosex // Celrà
27.02.2016 - 21.30 h Esperit! // Barcelona
27.02.2016 - 23.55 h Ran Ran Ran // Olot
28.02.2016 - 19.00 h Xarim Aresté // Llorenç del Penedès
04.03.2016 - 22.30 h Xarim Aresté // València
04.03.2016 - 23.00 h Ran Ran Ran // La Bisbal d'Empordà
05.03.2016 - 17.30 h Sanjosex // Olot
05.03.2016 - 21.30 h Inspira + Pacosan // L'Hospitalet de Llobregat
05.03.2016 - 22.00 h Xarim Aresté // Madrid
05.03.2016 - 22.30 h Mazoni // El Prat de Llobregat
05.03.2016 - 23.30 h Guillamino // Les Borges Blanques
06.03.2016 - 19.30 h Xarim Aresté // Huesca
10.03.2016 - 22.00 h Xarim Aresté i el Conjunt del Miracle // Lleida
12.03.2016 - Xarim Aresté // Castelldefels
12.03.2016 - 12.00 h Ran Ran Ran // Vilanova i la Geltrú
12.03.2016 - 22.00 h Inspira // Cornellà de Llobregat
13.03.2016 - 19.00 h Sanjosex // Barcelona
13.03.2016 - 20.30 h Ran Ran Ran // Mataró
18.03.2016 - Pacosan // Zaragoza
18.03.2016 - 20.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
18.03.2016 - 22.00 h Sanjosex // Sant Llorenç d'Hortons
19.03.2016 - Pacosan // Barcelona
19.03.2016 - 21.00 h The Gramophone Allstars & Zalon // Salt
20.03.2016 - 21.00 h Pacosan // Madrid
23.03.2016 - 23.00 h Esperit! + Negro // València
24.03.2016 - Esperit! + Negro // Ourense
24.03.2016 - Pacosan // Granada
24.03.2016 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
25.03.2016 - Esperit! + Negro // Pontevedra
25.03.2016 - Pacosan // Chiclana de la Frontera
26.03.2016 - Esperit! + Negro // A Coruña
27.03.2016 - Esperit! + Negro // Vigo
28.03.2016 - Esperit! + Negro // Vila-real
29.03.2016 - Esperit! + Negro // Lisboa
31.03.2016 - Esperit! + Negro // Córdoba
01.04.2016 - Esperit! + Negro // Úbeda
02.04.2016 - Esperit! + Negro // Alacant
08.04.2016 - 23.00 h Xarim Aresté // El Prat de Llobregat
09.04.2016 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Ordino
10.04.2016 - 10.30 h Inspira // Barcelona
15.04.2016 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
15.04.2016 - 22.30 h Xarim Aresté // Almacelles
22.04.2016 - 21.00 h Xarim Aresté + Ran Ran Ran // Barcelona
23.04.2016 - 19.00 h Renaldo & Clara // Sa Pobla
23.04.2016 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Castellbisbal
24.04.2016 - 12.00 h Renaldo & Clara // Valldemossa
24.04.2016 - 18.15 h Mazoni // Cardedeu
29.04.2016 - 22.30 h Mazoni // Palafrugell
30.04.2016 - 21.00 h Inspira // Banyoles
30.04.2016 - 21.00 h Sanjosex + Sanjays // Torrefarrera
30.04.2016 - 22.30 h Mazoni // Palafolls
06.05.2016 - 22.00 h Ran Ran Ran // Cardedeu
11.05.2016 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
12.05.2016 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Girona
12.05.2016 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Madrid
13.05.2016 - 21.00 h Inspira // Vilafranca del Penedès
13.05.2016 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Zaragoza
13.05.2016 - 22.00 h Xarim Aresté // Salt
14.05.2016 - 22.00 h Inspira // La Garriga
16.05.2016 - Sanjays // Calonge
18.05.2016 - 21.00 h La Pols i l'Era // Barcelona
19.05.2016 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Igualada
20.05.2016 - 20.00 h Mazoni // Barcelona
20.05.2016 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Sabadell
20.05.2016 - 21.30 h Ran Ran Ran // Terrassa
20.05.2016 - 21.30 h Esperit! + Negro // Madrid
21.05.2016 - 18.30 h Esperit! + Negro // Barcelona
21.05.2016 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Rocafort
22.05.2016 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Ulldecona
26.05.2016 - 22.30 h Esperit! // Matadepera
27.05.2016 - 19.30 h Xarim Aresté + Pacosan // Martorelles
27.05.2016 - 22.30 h Mazoni + Ran Ran Ran // Reus
28.05.2016 - 16.00 h Sanjosex // Girona
28.05.2016 - 19.00 h Xarim Aresté // Girona
28.05.2016 - 23.00 h Ran Ran Ran // Cornellà de Llobregat
02.06.2016 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Guissona
03.06.2016 - 17.00 h Inspira // Barcelona
03.06.2016 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Guissona
04.06.2016 - 18.00 h Esperit! // Barcelona
04.06.2016 - 21.15 h El Petit de Cal Eril // Tarragona
04.06.2016 - 22.00 h Mazoni // Guissona
05.06.2016 - 12.00 h Esperit! + Ran Ran Ran + Pacosan // Barcelona
05.06.2016 - 18.15 h El Petit de Cal Eril // Cardedeu
09.06.2016 - 21.00 h Isaac Ulam // Barcelona
11.06.2016 - 18.00 h Inspira + Ran Ran Ran // Sabadell
11.06.2016 - 19.00 h Esperit! // Barcelona
11.06.2016 - 19.30 h El Petit de Cal Eril // Àger
12.06.2016 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Vic
17.06.2016 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Vilobí del Penedès
18.06.2016 - 13.00 h Xarim Aresté // Sant Quirze del Vallès
18.06.2016 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Gualta
19.06.2016 - 17.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
19.06.2016 - 18.00 h Ran Ran Ran // Sant Miquel de Cruïlles
24.06.2016 - 20.30 h Sanjosex // Banyoles
25.06.2016 - 21.00 h Sanjosex // Santa Coloma de Farners
26.06.2016 - 20.00 h Mazoni // Ulldecona
30.06.2016 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Maó
01.07.2016 - 19.00 h Inspira // Vilanova i la Geltrú
01.07.2016 - 23.30 h El Petit de Cal Eril // Ciutadella de Menorca
02.07.2016 - 16.00 h La Pols i l'Era // Canet de Mar
02.07.2016 - 19.30 h Esperit! // Ventalló
03.07.2016 - 19.30 h Sanjosex // Calella de Palafrugell
03.07.2016 - 21.45 h Ran Ran Ran // Terrassa
06.07.2016 - 20.00 h FITM // La Bisbal d'Empordà
07.07.2016 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
07.07.2016 - 20.00 h Jaume Pla (Mazoni) // Cabrils
07.07.2016 - 21.00 h Esperit! // Celrà
08.07.2016 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // L'Hospitalet de Llobregat
08.07.2016 - 21.00 h Mazoni // Fornells de la Selva
09.07.2016 - 21.00 h Xarim Aresté // Madremanya
09.07.2016 - 22.00 h Mazoni // Girona
09.07.2016 - 22.30 h Sanjosex // Cantallops
09.07.2016 - 22.30 h Ran Ran Ran // Arbúcies
10.07.2016 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Montblanc
13.07.2016 - 20.00 h Ran Ran Ran // Valls
13.07.2016 - 20.00 h FITM // La Bisbal d'Empordà
15.07.2016 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Sant Pere de Ribes
15.07.2016 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Martorell
16.07.2016 - 18.00 h Inspira // Sobremunt
16.07.2016 - 19.00 h Esperit! // Tavernes de la Valldigna
16.07.2016 - 22.00 h Sanjosex // Fonollosa
17.07.2016 - 19.00 h Pacosan // Benicàssim
17.07.2016 - 20.30 h Ran Ran Ran // Caldes d'Estrac
17.07.2016 - 22.00 h Esperit! // Barcelona
17.07.2016 - 22.15 h Xarim Aresté // Riudecanyes
20.07.2016 - 20.00 h Ran Ran Ran // la Bisbal d'Empordà
21.07.2016 - 19.30 h Xarim Aresté // Perpinyà
22.07.2016 - 20.30 h Xarim Aresté // Vilanova i la Geltrú
22.07.2016 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Igualada
22.07.2016 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // El Morell
22.07.2016 - 23.30 h Inspira // Altafulla
23.07.2016 - 17.00 h Inspira + Ran Ran Ran // Llagostera
23.07.2016 - 22.00 h Sanjosex // Caldes de Montbui
23.07.2016 - 23.30 h El Petit de Cal Eril // Altafulla
27.07.2016 - Sanjays // Maria de la Salut
27.07.2016 - 20.00 h FITM // La Bisbal d'Empordà
29.07.2016 - 23.30 h Sanjosex + Xarim Aresté // Talarn
29.07.2016 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band // L'Espluga de Francolí
30.07.2016 - Esperit! // Sant Esteve de Palautordera
30.07.2016 - 18.00 h Sanjosex // Balaguer
30.07.2016 - 22.00 h Xarim Aresté // Caldes de Montbui
31.07.2016 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Torelló
05.08.2016 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Formentera
05.08.2016 - 22.30 h Zalon & The Gramophone Allstars // Begur
06.08.2016 - 22.00 h Esperit! // Roses
11.08.2016 - 18.50 h El Petit de Cal Eril // Juneda
12.08.2016 - 23.30 h Mazoni // Ullastret
13.08.2016 - 12.00 h Esperit! // Cardedeu
13.08.2016 - 22.00 h Xarim Aresté // Calonge
13.08.2016 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // La Bisbal d'Empordà
15.08.2016 - 13.15 h El Petit de Cal Eril // Capellades
16.08.2016 - 22.30 h Carles Sanjosé + Jaume Pla // Alcover
18.08.2016 - 20.00 h Xarim Aresté // La Bisbal d'Empordà
20.08.2016 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Pals
23.08.2016 - 21.00 h Zalon & The Gramophone Allstars // Barcelona
27.08.2016 - Sanjays // Maria de la Salut
27.08.2016 - 22.00 h Inspira // Gualba de Dalt
28.08.2016 - 19.30 h Inspira // Masmolets
29.08.2016 - The Gramophone Allstars Big Band // Vilafranca del Penedès
29.08.2016 - 22.00 h Jaume Pla (Mazoni) // Rupià
02.09.2016 - Pacosan // Salisbury
02.09.2016 - 12.00 h Esperit! // Breda
02.09.2016 - 18.30 h Xarim Aresté // Figueres
03.09.2016 - 23.30 h Xarim Aresté i el Conjunt del Miracle // Sant Quirze
04.09.2016 - 18.00 h Mazoni // MIànigues
09.09.2016 - 21.30 h Xarim Aresté // Son Servera
09.09.2016 - 22.00 h Les Cruet // Barcelona
10.09.2016 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Marratxí
10.09.2016 - 22.30 h Xarim Aresté // Palafolls
14.09.2016 - 23.15 h Ran Ran Ran // Vic
16.09.2016 - 21.00 h Les Cruet // Vic
16.09.2016 - 22.00 h Sanjosex // Sant Cugat del Vallès
16.09.2016 - 23.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Vic
17.09.2016 - 21.00 h Esperit! // Vic
18.09.2016 - 12.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
18.09.2016 - 12.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
18.09.2016 - 19.00 h Xarim Aresté // Sabadell
22.09.2016 - 21.15 h Isaac Ulam // Barcelona
24.09.2016 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Cruïlles
24.09.2016 - 23.00 h Xarim Aresté // Badalona
25.09.2016 - 12.30 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
01.10.2016 - 19.30 h Xarim Aresté // Barcelona
01.10.2016 - 21.00 h Connexions: Big Ensemble Taller de Músics // Barcelona
01.10.2016 - 21.00 h Mazoni // Barcelona
01.10.2016 - 21.00 h Isaac Ulam // Blanes
04.10.2016 - 20.00 h Discofòrum Connexions: "Omega"
05.10.2016 - 20.00 h Connexions: Álex González
06.10.2016 - 21.00 h Connexions: Fundación Tony Manero & Original Jazz Orquestra Taller de Músics // Barcelona
07.10.2016 - Les Cruet // Santa Maria de Palautordera
07.10.2016 - 21.00 h Connexions: Xavier Baró & Renaldo & Clara // Barcelona
07.10.2016 - 22.00 h Branca Santa // Santa Margalida
07.10.2016 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Lleida
08.10.2016 - 17.00 h Esperit! // Figueres
08.10.2016 - 20.00 h Belda & Sanjosex // Manresa
08.10.2016 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // La Vall de Bianya
08.10.2016 - 21.00 h Connexions: Fahmi Alqhai & Arcángel & Accademia del Piacere // Barcelona
08.10.2016 - 23.00 h Mazoni // Girona
09.10.2016 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Terrassa
09.10.2016 - 20.30 h Mazoni // Lleida
11.10.2016 - 20.00 h Discofòrum Connexions: "The Juliet letters"
14.10.2016 - 21.00 h Connexions: Niño de Elche & Los Voluble // Barcelona
15.10.2016 - 20.30 h Xarim Aresté // Tarragona
15.10.2016 - 21.00 h Connexions: Funkystep & the Sey Sisters // Barcelona
15.10.2016 - 21.30 h Mazoni // Sevilla
15.10.2016 - 22.45 h El Petit de Cal Eril // Sevilla
16.10.2016 - 20.00 h Connexions: A Contra Blues // Barcelona
18.10.2016 - 20.00 h Discofòrum Connexions: Hip-hop crossover
19.10.2016 - 20.00 h Connexions: David Nuri
20.10.2016 - 21.00 h Connexions: Branca Santa // Barcelona
21.10.2016 - 19.00 h Renaldo & Clara // Barcelona
22.10.2016 - 23.00 h Mazoni // Tortosa
25.10.2016 - 20.00 h Connexions: José Carrasco
27.10.2016 - 21.30 h Belda & Sanjosex // Barcelona
27.10.2016 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Madrid
28.10.2016 - 20.00 h Inspira // Barcelona
28.10.2016 - 22.00 h Sanjosex // Premià de Mar
28.10.2016 - 23.00 h Mazoni // Ciutadella de Menorca
30.10.2016 - 12.00 h Connexions: Joan Chamorro Reunion & Rita Payés // Barcelona
31.10.2016 - 20.00 h Xarim Aresté // Girona
10.11.2016 - 21.00 h Isaac Ulam // Banyoles
10.11.2016 - 21.30 h Xarim Aresté // L'Hospitalet de Llobregat
11.11.2016 - 19.00 h Inspira // Igualada
11.11.2016 - 23.00 h Mazoni // Solsona
12.11.2016 - Mazoni // Jafre
12.11.2016 - 19.00 h Xarim Aresté // Igualada
12.11.2016 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Banyoles
18.11.2016 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Cassà de la Selva
18.11.2016 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Solsona
19.11.2016 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Vic
23.11.2016 - 21.00 h Mazoni // Madrid
24.11.2016 - 21.00 h Les Cruet // Barcelona
24.11.2016 - 21.30 h Mazoni // València
03.12.2016 - 20.00 h Isaac Ulam // Vilanova i la Geltrú
09.12.2016 - 22.00 h Les Cruet // Vidreres
09.12.2016 - 22.30 h Belda & Sanjosex // Lleida
10.12.2016 - 18.00 h Belda & Sanjosex // Ripoll
10.12.2016 - 23.55 h Les Cruet // Barcelona
16.12.2016 - 18.00 h Inspira // Barcelona
16.12.2016 - 22.00 h Belda & Sanjosex // Manlleu
17.12.2016 - 20.30 h Belda & Sanjosex // Caldes de Montbui
21.12.2016 - 19.30 h Esperit! // Barcelona
22.12.2016 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
29.12.2016 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Tavernes de la Valldigna
14.01.2017 - 20.00 h Belda & Sanjosex // Palma
21.01.2017 - 18.30 h El Petit de Cal Eril // Salt
21.01.2017 - 21.30 h Les Cruet // Barcelona
27.01.2017 - 20.00 h Les Cruet // Barcelona
27.01.2017 - 22.00 h Belda & Sanjosex // Cardedeu
28.01.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril + Mazoni // Granollers
03.02.2017 - 22.00 h Belda & Sanjosex // Guissona
03.02.2017 - 23.30 h Xarim Aresté // La Bisbal d'Empordà
04.02.2017 - 22.30 h Inspira // València
09.02.2017 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // la Seu d'Urgell
10.02.2017 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Viladecans
10.02.2017 - 21.00 h Mazoni // Badalona
11.02.2017 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Tàrrega
12.02.2017 - 12.00 h Les Cruet // Barcelona
17.02.2017 - 17.00 h Esperit! // Barcelona
17.02.2017 - 20.00 h Xarim Aresté // Sant Llorenç d'Hortons
17.02.2017 - 22.00 h Belda & Sanjosex // Sant Cugat del Vallès
17.02.2017 - 22.00 h Mazoni // Vilafranca del Penedès
18.02.2017 - 17.00 h Xarim Aresté // L'Hospitalet de l'Infant
18.02.2017 - 20.30 h Belda & Sanjosex // Alcoi
18.02.2017 - 22.30 h Esperit! // Vilafranca del Penedès
23.02.2017 - 19.30 h Belda & Sanjosex // Perpinyà
24.02.2017 - 20.30 h Belda & Sanjosex // l'Hospitalet
24.02.2017 - 21.00 h Pacosan // Barcelona
24.02.2017 - 22.30 h El Petit de Cal Eril + Renaldo & Clara // Tarragona
24.02.2017 - 22.30 h Xarim Aresté // Igualada
25.02.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Calaf
02.03.2017 - 20.00 h Els Vespres d'Hivern: Pavvla // Barcelona
09.03.2017 - 20.00 h Els Vespres d'Hivern: Marina Herlop // Barcelona
09.03.2017 - 22.30 h Mazoni // Matadepera
10.03.2017 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Terrassa
10.03.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Sabadell
11.03.2017 - El Petit de Cal Eril // Cal Rosal
11.03.2017 - 21.00 h Renaldo & Clara // Barcelona
16.03.2017 - 20.00 h Els Vespres d'Hivern: Roger Puig // Barcelona
16.03.2017 - 22.30 h Ran Ran Ran // Matadepera
17.03.2017 - 20.30 h Belda & Sanjosex // Vilafranca del Penedès
17.03.2017 - 22.00 h Renaldo & Clara // Guissona
18.03.2017 - 17.30 h Xarim Aresté // Olot
18.03.2017 - 20.30 h Inspira // Tarragona
19.03.2017 - Mazoni // Cardedeu
19.03.2017 - 18.00 h Les Cruet // Sarrià de Ter
24.03.2017 - 20.00 h Els Vespres d'Hivern: Joana Gomila Folk Souvenir // Barcelona
25.03.2017 - 17.30 h El Petit de Cal Eril // Eivissa
25.03.2017 - 21.00 h Xarim Aresté // Barcelona
31.03.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril + Esperit! // Mataró
31.03.2017 - 22.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
31.03.2017 - 23.00 h Renaldo & Clara // Girona
01.04.2017 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // El Prat de Llobregat
01.04.2017 - 22.00 h Mazoni // la Garriga
02.04.2017 - 11.00 h El Petit de Cal Eril + Esperit! // Barcelona
06.04.2017 - 20.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
06.04.2017 - 22.00 h Mazoni // Olot
07.04.2017 - 20.00 h Ran Ran Ran // Madrid
07.04.2017 - 21.00 h Les Cruet // Sant Feliu de Llobregat
08.04.2017 - 20.30 h Mazoni // Gironella
08.04.2017 - 21.00 h Les Cruet // Sant Feliu de Guíxols
12.04.2017 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Palma
20.04.2017 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
21.04.2017 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Vilafranca del Penedès
21.04.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Banyoles
21.04.2017 - 23.00 h Mazoni // la Bisbal d'Empordà
22.04.2017 - Belda & Sanjosex // El Morell
22.04.2017 - 18.00 h Xarim Aresté // Vilanova i la Geltrú
22.04.2017 - 20.00 h Les Cruet // Barcelona
22.04.2017 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Celrà
22.04.2017 - 22.30 h Renaldo & Clara // Lleida // SUSPÈS
23.04.2017 - 12.00 h Renaldo & Clara // Sabadell
23.04.2017 - 19.00 h Renaldo & Clara // Ivars d'Urgell
28.04.2017 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Manresa
29.04.2017 - 20.30 h Ran Ran Ran // Barcelona
29.04.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Balaguer
01.05.2017 - 12.00 h Ran Ran Ran // Navarcles
04.05.2017 - 19.00 h Renaldo & Clara // Barcelona
06.05.2017 - 15.00 h Esperit! // Barcelona
07.05.2017 - 15.00 h Esperit! // Barcelona
11.05.2017 - 20.30 h El Petit de Cal Eril + Renaldo & Clara // Lleida
11.05.2017 - 21.30 h Ran Ran Ran // Barcelona
12.05.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Alella
13.05.2017 - 21.30 h Inspira // Barcelona
13.05.2017 - 22.30 h Belda & Sanjosex // Palafolls
13.05.2017 - 23.00 h Mazoni // El Pasteral
14.05.2017 - 13.00 h Xarim Aresté // Valls
14.05.2017 - 18.30 h Mazoni // Cruïlles
18.05.2017 - 19.00 h Belda & Sanjosex // Girona
19.05.2017 - 23.00 h Xarim Aresté // Manresa
20.05.2017 - 18.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
20.05.2017 - 20.30 h Mazoni // Campanet
21.05.2017 - 20.00 h Ran Ran Ran // Terrassa
25.05.2017 - 21.30 h Mazoni // Barcelona
26.05.2017 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
26.05.2017 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Sant Esteve de Palautordera
26.05.2017 - 21.30 h Renaldo & Clara // Huesca
28.05.2017 - 18.00 h El Petit de Cal Eril // Girona
02.06.2017 - 17.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
02.06.2017 - 18.00 h Belda & Sanjosex // Tarragona
03.06.2017 - 14.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
03.06.2017 - 17.00 h Les Cruet // Barcelona
03.06.2017 - 18.00 h Mazoni // Tarragona
03.06.2017 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
04.06.2017 - 18.30 h Belda & Sanjosex // Gualta
08.06.2017 - 20.00 h Esperit! // Barcelona
09.06.2017 - 21.00 h Xarim Aresté // el Prat de Llobregat
10.06.2017 - Mazoni // Torroella de Montgrí
10.06.2017 - 12.00 h Mazoni // Girona
10.06.2017 - 19.00 h Xarim Aresté // Les Preses
10.06.2017 - 22.30 h Renaldo & Clara // Lleida
11.06.2017 - 19.30 h Xarim Aresté // Montgat
15.06.2017 - 20.30 h Xarim Aresté // València
16.06.2017 - 20.00 h Belda & Sanjosex // Vilanova i la Geltrú
16.06.2017 - 20.30 h Xarim Aresté // Barcelona
16.06.2017 - 22.00 h Renaldo & Clara // La Pera
17.06.2017 - 12.00 h Esperit! // Barcelona
17.06.2017 - 22.00 h Xarim Aresté // Madrid
25.06.2017 - Mazoni // Vic
27.06.2017 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
28.06.2017 - 20.00 h Renaldo & Clara // Valls
28.06.2017 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
29.06.2017 - Bankrobber Gang DJs // Vilanova i la Geltrú
29.06.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Granollers
30.06.2017 - 20.30 h Renaldo & Clara // Barcelona
30.06.2017 - 21.00 h Ran Ran Ran // Sant Feliu de Guíxols
30.06.2017 - 21.00 h Esperit! // Barcelona
01.07.2017 - 22.30 h Les Cruet // Arbúcies
01.07.2017 - 23.59 h Renaldo & Clara // Banyoles
04.07.2017 - 21.00 h Vespres UB: Pol Fuentes // Barcelona
06.07.2017 - 21.00 h Vespres UB: Calvin Love // Barcelona
06.07.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Vilablareix
07.07.2017 - 17.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
07.07.2017 - 20.00 h Belda & Sanjosex // La Guingueta d'Àneu
07.07.2017 - 20.30 h Renaldo & Clara // Agramunt
08.07.2017 - 18.30 h Renaldo & Clara // Cabrils
08.07.2017 - 23.55 h Xarim Aresté // Torelló
09.07.2017 - Mazoni // Montesquiu
11.07.2017 - 21.00 h Vespres UB: Tronco // Barcelona
13.07.2017 - Mazoni // Celrà
13.07.2017 - 21.00 h Vespres UB: Les Sueques // Barcelona
14.07.2017 - 18.00 h Renaldo & Clara // L'Hospitalet de Llobregat
14.07.2017 - 20.00 h Mazoni // Sant Pere de Ribes
15.07.2017 - Mazoni // Santa Eulàlia de Puig Oriol
15.07.2017 - 19.00 h La Volta al Món d'Esperit! // Vilassar de Mar
15.07.2017 - 19.30 h Renaldo & Clara // Llessuí
16.07.2017 - 20.00 h Belda & Sanjosex // Caldes d'Estrac
18.07.2017 - 21.00 h Vespres UB: El Pèsol Feréstec // Barcelona
20.07.2017 - 21.00 h Vespres UB: Outer Space // Barcelona
20.07.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Girona
21.07.2017 - 22.00 h Mazoni // Caldes de Montbui
21.07.2017 - 22.30 h Renaldo & Clara // Altafulla
21.07.2017 - 22.30 h Belda & Sanjosex // Espolla
22.07.2017 - 16.30 h Renaldo & Clara // Llagostera
22.07.2017 - 20.00 h Belda & Sanjosex // Marata
22.07.2017 - 22.30 h Renaldo & Clara // Arbúcies
22.07.2017 - 23.30 h Mazoni // Altafulla
23.07.2017 - Mazoni // Palafrugell
23.07.2017 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // El Vendrell
27.07.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Barcelona
28.07.2017 - 19.00 h Les Cruet // Vidreres
28.07.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // València
28.07.2017 - 22.30 h Xarim Aresté // Santa Cristina d'Aro
29.07.2017 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Belianes
29.07.2017 - 22.00 h Belda & Sanjosex // Riudaura
30.07.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Arbúcies
04.08.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Gàrzola
04.08.2017 - 23.00 h Mazoni // La Guàrdia Pilosa
05.08.2017 - Mazoni // Santa Cristina d'Aro
06.08.2017 - 20.00 h Xarim Aresté // Manacor
12.08.2017 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Calonge
12.08.2017 - 22.00 h Belda & Sanjosex // Bellver de Cerdanya
13.08.2017 - 22.00 h Belda & Sanjosex // la Bisbal d'Empordà
16.08.2017 - Mazoni // la Bisbal d'Empordà
16.08.2017 - 22.30 h Renaldo & Clara // Santa Cristina d'Aro
18.08.2017 - Mazoni // Sitges
19.08.2017 - 17.30 h Esperit! // Barcelona
19.08.2017 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
23.08.2017 - 20.00 h Mazoni // Valls
25.08.2017 - Mazoni // Sant Vicenç de Torelló
25.08.2017 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Manresa
28.08.2017 - 22.00 h Mazoni // Rupià
02.09.2017 - Les Cruet // Santa Coloma de Gramenet
03.09.2017 - 18.30 h Belda & Sanjosex // Miànigues
07.09.2017 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Banyoles
08.09.2017 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Sallent
10.09.2017 - 14.00 h El Petit de Cal Eril // Munic
10.09.2017 - 20.30 h Belda & Sanjosex // Palamós
13.09.2017 - 19.00 h Xarim Aresté // Vic
13.09.2017 - 22.45 h The Gramophone Allstars Big Band // Vic
16.09.2017 - Renaldo & Clara // Lleida
16.09.2017 - 18.00 h Les Cruet // Premià de Mar
21.09.2017 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // New York
23.09.2017 - 17.30 h Esperit! // Barcelona
23.09.2017 - 21.00 h Renaldo & Clara // Fondarella
23.09.2017 - 22.30 h Esperit! // Tarragona
24.09.2017 - 18.15 h Renaldo & Clara // Barcelona
30.09.2017 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Cornellà de Llobregat
05.10.2017 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Sant Cugat del Vallès
06.10.2017 - 20.30 h Belda & Sanjosex // Argentona
06.10.2017 - 21.00 h Mazoni & Istanbul Street Ensemble // Manres
06.10.2017 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // les Borges Blanques
07.10.2017 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // la Pobla de Segur
07.10.2017 - 20.30 h Mazoni & Istanbul Street Ensemble // Girona
08.10.2017 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Arenys de Mar
08.10.2017 - 21.00 h Mazoni & Istanbul Street Ensemble // Barcelona
14.10.2017 - 13.00 h The Gramophone Allstars Big Band // El Prat de Llobregat
14.10.2017 - 17.00 h Belda & Sanjosex // Alcanó
14.10.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Llardecans
14.10.2017 - 21.30 h Renaldo & Clara // Reus
20.10.2017 - 21.00 h Les Cruet // El Prat de Llobregat
21.10.2017 - 19.00 h Ran Ran Ran // Sant Boi de Llobregat
21.10.2017 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Olot
27.10.2017 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
28.10.2017 - 20.00 h Belda & Sanjosex // Girona
29.10.2017 - 19.00 h Belda & Sanjosex // Reus
29.10.2017 - 20.00 h Xarim Aresté // Terrassa
03.11.2017 - 21.00 h Belda & Sanjosex // Torelló
04.11.2017 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Perpinyà
04.11.2017 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Girona
04.11.2017 - 22.30 h Renaldo & Clara // les Borges Blanques
11.11.2017 - 18.00 h Belda & Sanjosex // Castelló de la Plana
11.11.2017 - 20.30 h The Gramophone Allstars Big Band // El Vendrell
12.11.2017 - 20.00 h Renaldo & Clara // Terrassa
17.11.2017 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Lleida
18.11.2017 - 20.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Salt
19.11.2017 - 18.15 h Belda & Sanjosex // Cardedeu
29.11.2017 - 21.00 h Xarim Aresté // Barcelona
01.12.2017 - 22.00 h Pau Riba // Barcelona
01.12.2017 - 23.00 h Fetus // Vic
02.12.2017 - 12.30 h Fetus // La Bisbal d'Empordà
07.12.2017 - 20.00 h Belda & Sanjosex // Brussel·les
08.12.2017 - 20.00 h Renaldo & Clara // Àger
14.12.2017 - 21.00 h Fetus + Laura Crehuet // Barcelona
16.12.2017 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // La Bisbal d'Empordà
17.12.2017 - 18.15 h Renaldo & Clara // Cardedeu
22.12.2017 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
22.12.2017 - 23.00 h Fetus // Girona
23.12.2017 - 22.00 h Belda & Sanjosex // Vic
28.12.2017 - 21.30 h Esperit! // Barcelona
31.12.2017 - The Gramophone Allstars Big Band // Tavernes de la Valldigna
04.01.2018 - 20.00 h Sanjosex & Belda // Olot
07.01.2018 - 19.00 h Renaldo & Clara // Lleida
13.01.2018 - 23.00 h Xarim Aresté // les Borges Blanques
19.01.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Barcelona
19.01.2018 - 21.00 h Les Cruet // Barcelona
20.01.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Vic
21.01.2018 - 12.30 h Xarim Aresté // Santa Maria de Palautordera
26.01.2018 - 19.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Benicarló
26.01.2018 - 21.30 h Ran Ran Ran // Sant Boi de Llobregat
27.01.2018 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Guardiola de Font-rubí
27.01.2018 - 23.30 h Xarim Aresté // Talarn
02.02.2018 - 20.30 h Renaldo & Clara // Barcelona
02.02.2018 - 23.00 h Fetus // La Bisbal d'Empordà
03.02.2018 - 21.00 h Belda & Sanjoex // Barcelona
04.02.2018 - 19.00 h Xarim Aresté // Tiana
09.02.2018 - 22.00 h Mazoni // Vic
10.02.2018 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Sabadell
16.02.2018 - 21.00 h Mazoni // Barcelona
16.02.2018 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Madrid
16.02.2018 - 23.00 h Fetus // Igualada
17.02.2018 - 17.30 h Fetus // Cal Rosal
17.02.2018 - 20.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Ferrol
18.02.2018 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Zaragoza
23.02.2018 - 20.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Argentona
24.02.2018 - 23.30 h Renaldo & Clara // Talarn
02.03.2018 - 20.00 h Vespres UB: Jo Jet i Maria Ribot // Barcelona
02.03.2018 - 23.00 h Jordi Lanuza // Manresa
03.03.2018 - Ran Ran Ran // Barcelona
03.03.2018 - 21.00 h Fetus // Palafrugell
03.03.2018 - 22.30 h Xarim Aresté // Lleida
09.03.2018 - 20.00 h Vespres UB: Intana // Barcelona
09.03.2018 - 21.00 h Jordi Lanuza // Barcelona
09.03.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Reus
10.03.2018 - 18.00 h Fetus // Santa Cristina d'Aro
10.03.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril + Xarim Aresté // Granollers
10.03.2018 - 22.00 h Jordi Lanuza // La Garriga
15.03.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Olot
16.03.2018 - 20.00 h Vespres UB: Júlia // Barcelona
16.03.2018 - 20.30 h Xarim Aresté // L'Hospitalet de Llobregat
16.03.2018 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Girona
17.03.2018 - 20.30 h Xarim Aresté // el Vendrell
17.03.2018 - 22.30 h El Petit de Cal Eril + Jordi Lanuza // Lleida
18.03.2018 - 18.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Sant Celoni
18.03.2018 - 19.00 h Jordi Lanuza // Vic
22.03.2018 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
22.03.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Manresa
23.03.2018 - 20.00 h Vespres UB: María José Llergo i Marc López // Barcelona
24.03.2018 - 11.00 h La Volta al Món d'Esperit! // Gandia
24.03.2018 - 22.30 h Jordi Lanuza // Palafolls
06.04.2018 - 21.30 h Fetus // Barcelona
07.04.2018 - 20.00 h Fetus // Vilanova i la Geltrú
07.04.2018 - 20.00 h Renaldo & Clara // El Morell
07.04.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Girona
07.04.2018 - 22.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
07.04.2018 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Palafolls
08.04.2018 - 15.50 h The Gramophone Allstars Big Band // El Prat de Llobregat
13.04.2018 - Fetus // Olot
13.04.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Sant Quirze del Vallès
13.04.2018 - 20.30 h Jordi Lanuza // Barcelona
14.04.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Girona
15.04.2018 - 19.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Montcada i Reixac
21.04.2018 - 21.00 h Mazoni & Istanbul Ensemble // Torroella de Montgrí
21.04.2018 - 21.30 h Xarim Aresté // Benicarló
22.04.2018 - 19.00 h Mazoni & Istanbul Ensemble // Vilafranca del Penedès
23.04.2018 - 11.30 h El Petit de Cal Eril + Xarim Aresté + Jordi Lanuza // Barcelona
26.04.2018 - 21.00 h L'Espiadimonis // Barcelona
27.04.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
27.04.2018 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Tarragona
28.04.2018 - 19.00 h Les Cruet // Girona
28.04.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
28.04.2018 - 21.00 h Jordi Lanuza // Sant Cebrià de Vallalta
04.05.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Madrid
05.05.2018 - 19.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Cornellà de Llobregat
05.05.2018 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Tarragona
05.05.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Arenys de Munt
06.05.2018 - 12.00 h Xarim Aresté // Barcelona
06.05.2018 - 17.00 h Renaldo & Clara // Cerdanyola del Vallès
10.05.2018 - 21.00 h L'Espiadimonis // Barcelona
10.05.2018 - 21.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Cáceres
11.05.2018 - El Petit de Cal Eril // Calvià
11.05.2018 - 21.00 h Renaldo & Clara // Igualada
12.05.2018 - El Petit de Cal Eril + Jordi Lanuza // Martorelles
12.05.2018 - Renaldo & Clara // Manresa
17.05.2018 - Les Cruet // Barcelona SUSPÈS
18.05.2018 - 23.00 h Les Cruet // Vidreres SUSPÈS
19.05.2018 - 12.00 h Fetus // Sitges
19.05.2018 - 18.00 h El Petit de Cal Eril + Jordi Lanuza // València
19.05.2018 - 22.00 h Fetus // Lleida
20.05.2018 - 13.30 h Renaldo & Clara // Benifaió
25.05.2018 - 20.00 h L'Espiadimonis // Sant Boi de Llobregat
25.05.2018 - 21.00 h El Petit de Cal Eril + Fetus // Matadepera
26.05.2018 - 13.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Ciutadella de Menorca
26.05.2018 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Igualada
27.05.2018 - 13.00 h Xarim Aresté // Barcelona
01.06.2018 - 18.30 h Renaldo & Clara // Tarragona
01.06.2018 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Sudanell
02.06.2018 - 15.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
02.06.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Sudanell
03.06.2018 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Alcalá de Henares
07.06.2018 - 21.00 h Ljubljana & the Seawolf // Barcelona
08.06.2018 - 19.30 h El Petit de Cal Eril // Hostalric
09.06.2018 - 13.00 h Xarim Aresté // Girona
09.06.2018 - 16.00 h El Petit de Cal Eril // Sabadell
09.06.2018 - 19.30 h Guillamino // Hostalric
10.06.2018 - 21.00 h L'Espiadimonis // Figueres
16.06.2018 - 12.30 h Ran Ran Ran // Mataró
16.06.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Banyoles
17.06.2018 - 19.00 h Xarim Aresté // Vic
17.06.2018 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Banyoles
21.06.2018 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
22.06.2018 - 21.00 h Esperit! // Tarragona
22.06.2018 - 21.00 h Fetus // Jafre
24.06.2018 - 18.00 h Xarim Aresté // Castell d'Aro
27.06.2018 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
28.06.2018 - 20.30 h Xarim Aresté // Barcelona
28.06.2018 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Granollers
29.06.2018 - The Gramophone Allstars Big Band // Terrassa
29.06.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril + Xarim Aresté + Fetus // La Bisbal d'Empordà
30.06.2018 - The Gramophone Allstars Big Band // El Masnou
30.06.2018 - Xarim Aresté // Castelldefels
30.06.2018 - La Volta al Món amb Esperit! // Benicarló
30.06.2018 - 11.00 h Jordi Lanuza // Vilanova i la Geltrú
30.06.2018 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Vilanova i la Geltrú
03.07.2018 - 21.00 h Vespres UB: Jorra i Gomorra // Barcelona
05.07.2018 - 21.00 h Vespres UB: Sosun // Barcelona
06.07.2018 - 18.00 h El Petit de Cal Eril // L'Hospitalet de Llobregat
06.07.2018 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Vilanova i la Geltrú
06.07.2018 - 21.00 h Renaldo & Clara // Lleida
07.07.2018 - Xarim Aresté + Renaldo & Clara // Flix
07.07.2018 - 19.00 h Jordi Lanuza // Barcelona
08.07.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Dosrius
10.07.2018 - 21.00 h L'Espiadimonis // Barcelona
12.07.2018 - 20.30 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
12.07.2018 - 21.00 h Vespres UB: Side Chick
13.07.2018 - 20.30 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
13.07.2018 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Premià de Dalt
13.07.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Caldes de Malavella
14.07.2018 - El Petit de Cal Eril // Sant Boi de Lluçanès
14.07.2018 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Lleida
15.07.2018 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Caldes d'Estrac
17.07.2018 - Mazoni // Cornellà de Terri
17.07.2018 - 21.00 h Vespres UB: Nuu // Barcelona
19.07.2018 - 21.00 h Vespres UB: Melenas // Barcelona
20.07.2018 - Mazoni // Santa Cristina d'Aro
20.07.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Caldes de Montbui
20.07.2018 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Altafulla
21.07.2018 - Jordi Lanuza // Arbúcies
21.07.2018 - Mazoni // Salt
21.07.2018 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Llessuí
21.07.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Altafulla
22.07.2018 - 18.30 h El Petit de Cal Eril // Cabrils
22.07.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Figueres
25.07.2018 - 20.00 h Jordi Lanuza // Valls
27.07.2018 - 22.30 h Xarim Aresté // Calaf
27.07.2018 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Platja d'Aro
28.07.2018 - 22.30 h El Petit de Cal Eril + Xarim Aresté // Castellolí
28.07.2018 - 23.30 h The Gramophone Allstars Big Band // La Garriga
01.08.2018 - El Petit de Cal Eril + Esperit! // Perpinyà
02.08.2018 - 20.00 h Mazoni + Sanjosex // Sant Feliu de Guíxols
02.08.2018 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Perpinyà
03.08.2018 - The Gramophone Allstars Big Band // Bilbao
03.08.2018 - Jordi Lanuza // La Guàrdia Pilosa
04.08.2018 - Mazoni // Sant Pere de Riudebitlles
04.08.2018 - 20.00 h Ljubliana & the Seawolf // Girona
04.08.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Tarragona
05.08.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Cadaqués
08.08.2018 - Xarim Aresté // Perpinyà
09.08.2018 - The Gramophone Allstars Big Band // Lloret de Mar
09.08.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Perpinyà
13.08.2018 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // La Bisbal d'Empordà
15.08.2018 - 23.00 h Xarim Aresté // Ciutadella de Menorca
16.08.2018 - Mazoni // Barcelona
16.08.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Maó
18.08.2018 - El Petit de Cal Eril // Sant Joan
19.08.2018 - Mazoni // Sant Joan
20.08.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Sitges
21.08.2018 - 22.00 h Mazoni // Igualada
22.08.2018 - 22.00 h Jordi Lanuza // Maó
22.08.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona ENTRADES EXHAURIDES
24.08.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Sant Vicenç de Torelló
25.08.2018 - Mazoni // Monells
25.08.2018 - 19.30 h Xarim Aresté // Barcelona
27.08.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Rupià
28.08.2018 - Mazoni // Torroella de Montgrí
30.08.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Maó
31.08.2018 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Ciutadella de Menorca
01.09.2018 - Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
02.09.2018 - Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
02.09.2018 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Es Mercadal
07.09.2018 - Ljubliana & the Seawolf // Zamora
07.09.2018 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Sallent
08.09.2018 - Ljubliana & the Seawolf // Comillas
08.09.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Sant Boi de Llobregat
09.09.2018 - 20.00 h Ljubliana & the Seawolf // Gijón
09.09.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Guissona
13.09.2018 - 19.00 h Renaldo & Clara // Barcelona
14.09.2018 - 20.00 h Guillamino // Vic
15.09.2018 - Els Surfing Sirles // Vic
15.09.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Sant Cugat del Vallès
15.09.2018 - 22.30 h Mazoni // Sant Pere de Ribes
21.09.2018 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Sitges
21.09.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Calella
22.09.2018 - 13.00 h La Volta al Món amb Esperit! // Barcelona
27.09.2018 - 21.30 h Renaldo & Clara + Esperit! // Lleida
29.09.2018 - 16.00 h Xarim Aresté // Santa Coloma de Farners
29.09.2018 - 19.00 h Fetus // la Bisbal d'Empordà
30.09.2018 - 12.00 h Xarim Aresté // Barcelona
01.10.2018 - 18.00 h Ljubliana & the Seawolf // El Prat de Llobregat
01.10.2018 - 20.30 h L'Espiadimonis // la Bisbal d'Empordà
05.10.2018 - 20.00 h Renaldo & Clara // Barcelona
05.10.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
05.10.2018 - 22.00 h L'Espiadimonis // Sant Boi de Llobregat
06.10.2018 - 13.30 h El Petit de Cal Eril + Jordi Lanuza // Sant Cugat del Vallès
10.10.2018 - 21.30 h Els Surfing Sirles // Barcelona // TOT PLE
11.10.2018 - 21.30 h Els Surfing Sirles // Barcelona // TOT PLE
11.10.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Lleida
12.10.2018 - 20.00 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
12.10.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Celrà
13.10.2018 - 19.00 h Fetus // Granollers
19.10.2018 - 20.00 h Mazoni + Jordi Lanuza + L'Espiadimonis // Barcelona
19.10.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Reus
19.10.2018 - 22.00 h Fetus // Tarragona
20.10.2018 - 20.00 h Fetus // Torredembarra
20.10.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Vic
24.10.2018 - 21.55 h El Petit de Cal Eril // Bilbao
25.10.2018 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Donosti
25.10.2018 - 22.30 h Jordi Lanuza // Matadepera
26.10.2018 - 22.00 h Xarim Aresté // Barcelona
27.10.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Sabadell
31.10.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
31.10.2018 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Girona
01.11.2018 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Palma NOU CONCERT
02.11.2018 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Palma SOLD OUT
02.11.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Igualada
03.11.2018 - Els Surfing Sirles // Cal Rosal
09.11.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Falset
10.11.2018 - 19.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
10.11.2018 - 20.00 h Mazoni // Llinars del Vallès
11.11.2018 - 20.00 h L'Espiadimonis // Lleida
14.11.2018 - 23.55 h El Petit de Cal Eril // Sevilla
15.11.2018 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
15.11.2018 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Granada
16.11.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Alcoi
17.11.2018 - 17.15 h El Petit de Cal Eril // València
17.11.2018 - 20.30 h Fetus // Barcelona
18.11.2018 - 12.30 h Xarim Aresté // Tarragona
21.11.2018 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
24.11.2018 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Àger
24.11.2018 - 22.00 h Ran Ran Ran // L'Hospitalet de Llobregat
30.11.2018 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // La Orotava
30.11.2018 - 23.00 h Xarim Aresté // Solsona
01.12.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Santa Cruz de Tenerife
01.12.2018 - 23.30 h Xarim Aresté // Les Borges Blanques
08.12.2018 - 18.30 h El Petit de Cal Eril // Bruxelles
12.12.2018 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Oviedo
13.12.2018 - 20.00 h Xarim Aresté // Barcelona
13.12.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Ourense
14.12.2018 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Pontevedra
14.12.2018 - 21.00 h Xarim Aresté // Barcelona
14.12.2018 - 22.30 h Ran Ran Ran // El Prat de Llobregat
15.12.2018 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // A Coruña
15.12.2018 - 22.30 h Xarim Aresté // Lleida
22.12.2018 - 20.00 h Esperit! // L'Hospitalet de Llobregat
12.01.2019 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // El Morell
13.01.2019 - 19.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Vilafranca del Penedès EXHAURIT
13.01.2019 - 19.00 h Ran Ran Ran // Vic
19.01.2019 - 19.30 h Ran Ran Ran + L'Espiadimonis // Vilanova i la Geltrú
24.01.2019 - 21.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
25.01.2019 - 22.30 h Ljubliana & the Seawolf // El Prat de Llobregat
26.01.2019 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Parets del Vallès
26.01.2019 - 22.00 h Ljubliana & the Seawolf // Vic
27.01.2019 - 18.15 h Jordi Lanuza // Cardedeu
31.01.2019 - 19.45 h L'Espiadimonis // Barcelona
01.02.2019 - 20.00 h Vespres UB: Tarta Relena // Barcelona
01.02.2019 - 21.00 h Guillamino // Granollers
01.02.2019 - 22.00 h Mazoni // Barcelona
02.02.2019 - 21.15 h Ran Ran Ran // Girona
02.02.2019 - 21.30 h Jaume Pla (Mazoni) + Carles Sanjosé (Sanjosex) // Cardedeu
03.02.2019 - 19.00 h Guillamino // L'Hospitalet de Llobregat
03.02.2019 - 19.00 h L'Espiadimonis // Vic
08.02.2019 - 20.00 h Vespres UB: Marta Cascales // Barcelona
09.02.2019 - 18.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
09.02.2019 - 23.30 h L'Espiadimonis // Girona
10.02.2019 - 18.15 h L'Espiadimonis // Cardedeu
15.02.2019 - 20.00 h Vespres UB: Escarteen Sisters // Barcelona
15.02.2019 - 21.00 h Mazoni // Barcelona
17.02.2019 - 18.15 h Ran Ran Ran // Cardedeu
20.02.2019 - 20.30 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
22.02.2019 - 20.00 h Vespres UB: Awwz // Barcelona
22.02.2019 - 22.00 h Pau Vallvé // Mataró
22.02.2019 - 23.00 h Mazoni // Peralada
23.02.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Gandia
23.02.2019 - 22.30 h Marialluïsa // Igualada
23.02.2019 - 23.30 h Ljubliana & the Seawolf // Girona
23.02.2019 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band // Balsareny
24.02.2019 - 20.00 h Ran Ran Ran // Terrassa
02.03.2019 - 16.30 h Belda & Sanjosex // Hong Kong
02.03.2019 - 20.30 h Pau Vallvé // Girona
03.03.2019 - 16.30 h Belda & Sanjosex // Hong Kong
03.03.2019 - 19.00 h Ljubliana & the Seawolf // Igualada
08.03.2019 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Peralada
09.03.2019 - 22.00 h Pau Vallvé // Vic
14.03.2019 - 22.00 h Pau Vallvé // Lleida
16.03.2019 - 12.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Girona
16.03.2019 - 18.00 h El Petit de Cal Eril + Marialluïsa // Ponts
16.03.2019 - 18.00 h Fetus // Olot
16.03.2019 - 22.30 h Ljubliana & the Seawolf // Olot
17.03.2019 - 19.00 h Ran Ran Ran // Igualada
20.03.2019 - 21.00 h Manuel García // Barcelona
22.03.2019 - 20.00 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
23.03.2019 - 20.00 h Les Cruet // Barcelona
23.03.2019 - 22.00 h Pau Vallvé + Jordi Lanuza // Granollers
27.03.2019 - 19.00 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
28.03.2019 - 21.00 h Marialluïsa // Barcelona EXHAURIT
29.03.2019 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // València
30.03.2019 - 17.00 h El Petit de Cal Eril // L'Hospitalet de l'Infant
30.03.2019 - 20.30 h Pau Vallvé // Tarragona
30.03.2019 - 21.00 h Marialluïsa // Manresa
31.03.2019 - 12.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
31.03.2019 - 18.00 h Pau Vallvé // Calaf
31.03.2019 - 20.00 h Les Cruet // Santa Maria de Palautordera
04.04.2019 - 20.00 h Pau Vallvé // Barcelona
05.04.2019 - 21.00 h Mazoni // Barcelona
06.04.2019 - 12.00 h Jordi Lanuza // Sant Boi de Llobregat
06.04.2019 - 18.00 h Mazoni // Barcelona
06.04.2019 - 23.00 h Les Cruet // Vic
07.04.2019 - 19.00 h Mazoni // Barcelona
12.04.2019 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
12.04.2019 - 23.00 h Pau Vallvé // Peralada
13.04.2019 - 19.30 h Marialluïsa // Vic
18.04.2019 - 21.30 h Pau Vallvé // Palma EXHAURIT
19.04.2019 - 21.30 h Pau Vallvé // Palma
23.04.2019 - 19.00 h Marialluïsa // Barcelona
23.04.2019 - 20.00 h Ran Ran Ran // Sabadell
26.04.2019 - 22.00 h Mazoni // Els Hostalets de Balenyà
27.04.2019 - Ljubliana & the Seawolf // Santa Maria d'Oló
27.04.2019 - 18.00 h Ran Ran Ran // Martorelles
27.04.2019 - 23.00 h Mazoni // La Bisbal d'Empordà
28.04.2019 - 18.00 h Pau Vallvé // Terrassa
02.05.2019 - 20.30 h Pau Vallvé // València
03.05.2019 - 21.30 h Ran Ran Ran // Barcelona
03.05.2019 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Badalona
03.05.2019 - 22.30 h Marialluïsa // Lleida
04.05.2019 - 12.00 h Esperit! // Sant Boi de Llobregat
04.05.2019 - 19.00 h Ran Ran Ran // Sant Boi de Llobregat
04.05.2019 - 21.00 h Pau Vallvé + L'Espiadimonis // El Prat de Llobregat
05.05.2019 - 10.30 h Les Cruet // Granollers
09.05.2019 - 22.00 h Guillamino // Manresa
10.05.2019 - 21.00 h Pau Vallvé // Alella
11.05.2019 - 22.55 h Ljubliana & the Seawolf // Manresa
12.05.2019 - 12.00 h Ran Ran Ran // Valls
12.05.2019 - 18.15 h Guillamino // Cardedeu
16.05.2019 - 21.00 h Guillamino // Barcelona
17.05.2019 - Guillamino // Solsona
18.05.2019 - 20.00 h Fetus // La Bisbal d'Empordà
19.05.2019 - Guillamino // Barcelona
23.05.2019 - 19.00 h Esperit // Barcelona
23.05.2019 - 21.00 h Fetus // Barcelona
25.05.2019 - 12.00 h Mazoni + Ljubliana & the Seawolf // Vilanova i la Geltrú SUSPÈS
25.05.2019 - 23.30 h El Petit de Cal Eril // Tàrrega
26.05.2019 - 18.15 h Pau Vallvé // Cardedeu
28.05.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Palma
30.05.2019 - 19.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
30.05.2019 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Banyoles
31.05.2019 - 23.55 h Fetus // Figueres
01.06.2019 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Tarragona
02.06.2019 - 19.00 h Jordi Lanuza // Castell d'Aro
07.06.2019 - 21.00 h Pau Vallvé // Sudanell
08.06.2019 - 12.00 h Chaqueta de Chándal // Mataró
08.06.2019 - 17.00 h Chaqueta de Chándal // Santa Maria de Palautordera
11.06.2019 - 21.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Llagostera
14.06.2019 - 19.30 h Guillamino // Barcelona
14.06.2019 - 21.00 h El Petit de Cal Eril + Ljubliana & the Seawolf // Sabadell
15.06.2019 - 20.00 h Pau Vallvé // Barcelona EXHAURIT
15.06.2019 - 21.45 h Fetus // Girona
16.06.2019 - 18.00 h Marialluïsa // Sant Miquel de Cruïlles
16.06.2019 - 20.30 h Guillamino // Lleida
21.06.2019 - 19.00 h Ran Ran Ran // Barcelona
21.06.2019 - 20.00 h Marialluïsa // Barcelona
21.06.2019 - 20.00 h L'Espiadimonis // Vilobí del Penedès
22.06.2019 - 23.30 h El Petit de Cal Eril // Burg
22.06.2019 - 23.30 h Fetus // la Bisbal d'Empordà
23.06.2019 - Ljubliana & the Seawolf // Lleida
27.06.2019 - 18.00 h Ljubliana & the Seawolf // L'Hospitalet de Llobregat
27.06.2019 - 22.00 h L'Espiadimonis // Banyoles
28.06.2019 - 18.00 h Pau Vallvé - L'Hospitalet de Llobregat
28.06.2019 - 19.30 h L'Espiadimonis // Barcelona
29.06.2019 - Fetus // Ullà
29.06.2019 - Ljubliana & the Seawolf // Granollers
29.06.2019 - 20.30 h Pau Vallvé // Banyoles
29.06.2019 - 23.00 h El Petit de Cal Eril + Esperit! // Ciutadella de Menorca
30.06.2019 - 12.30 h Marialluïsa // Banyoles
04.07.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril + Pau Vallvé // Vilanova i la Geltrú
05.07.2019 - 20.30 h Pau Vallvé // Mataró
06.07.2019 - 12.00 h Marialluïsa // Vilanova i la Geltrú
06.07.2019 - 19.00 h Ran Ran Ran + Marialluïsa // Sant Feliu de Llobregat
06.07.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona
10.07.2019 - 20.00 h Esperit! // La Bisbal d'Empordà
11.07.2019 - 21.00 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
13.07.2019 - 21.00 h Marialluïsa // el Prat de Llobregat
19.07.2019 - 19.00 h El Petit de Cal Eril // Tavernes de la Valldigna
19.07.2019 - 22.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Cabrils
20.07.2019 - Pau Vallvé // Oristà
20.07.2019 - 22.00 h Ran Ran Ran // Tarragona
20.07.2019 - 22.00 h Marialluïsa // Altafulla
25.07.2019 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band // Santa Eulàlia de Ronçana
26.07.2019 - 21.00 h Pau Vallvé // Caldes de Montbui
26.07.2019 - 22.00 h Renaldo & Clara // Juneda
27.07.2019 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Clariana
01.08.2019 - The Gramophone Allstars Big Band // Vilamaniscle
03.08.2019 - The Gramophone Allstars Big Band // Picamoixons
06.08.2019 - 23.45 h El Petit de Cal Eril // Sant Just Desvern
10.08.2019 - 18.00 h Marialluïsa // Figueres
11.08.2019 - 19.30 h Marialluïsa // Argençola
13.08.2019 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Pals
15.08.2019 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band // la Nucia
16.08.2019 - Marialluïsa // Barcelona
16.08.2019 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band // Capellades
22.08.2019 - 20.30 h Fetus // Rupià
23.08.2019 - 20.00 h Pau Vallvé // Barcelona
23.08.2019 - 20.30 h Ran Ran Ran // Sevilla
25.08.2019 - 19.30 h Pau Vallvé // Tàrrega
25.08.2019 - 23.55 h Les Cruet // Igualada
30.08.2019 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Figueres
31.08.2019 - Marialluïsa // Canet de Mar
04.09.2019 - 22.00 h Pau Vallvé // Maó
06.09.2019 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Sant Carles de la Ràpita
06.09.2019 - 23.00 h Pau Vallvé // Ciutadella de Menorca
09.09.2019 - 22.00 h Ljubliana & the Seawolf // Viladecans
13.09.2019 - Chaqueta de Chándal // Sant Feliu de Guíxols
13.09.2019 - 20.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Bellpuig
14.09.2019 - Chaqueta de Chándal // Premià de Mar
14.09.2019 - Esperit! // Sant Pau de Segúries
14.09.2019 - 19.00 h Fetus // Bellcaire d'Empordà
19.09.2019 - Esperit! // Vic
20.09.2019 - Chaqueta de Chándal // Vic
20.09.2019 - 21.30 h Mazoni // Vic
20.09.2019 - 23.45 h El Petit de Cal Eril + Ran Ran Ran // Barcelona
21.09.2019 - Els Surfing Sirles + Les Cruet // Vic
21.09.2019 - 21.45 h El Petit de Cal Eril // Vic
21.09.2019 - 23.55 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
28.09.2019 - 20.00 h Fetus // Lleida
29.09.2019 - 19.00 h L'Espiadimonis // Barcelona
03.10.2019 - 21.00 h Pau Vallvé // Madrid
05.10.2019 - 23.00 h The Gramophone Allstars Big Band // Corçà
05.10.2019 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Les Borges Blanques
06.10.2019 - 17.30 h Marialluïsa // Sant Cugat del Vallès
10.10.2019 - 21.00 h Fetus // Barcelona
11.10.2019 - 20.00 h Guillamino // Igualada
11.10.2019 - 22.30 h The Gramophone Allstars Big Band // Barcelona
12.10.2019 - Fetus // la Bisbal d'Empordà
12.10.2019 - 19.00 h Pau Vallvé // Igualada
12.10.2019 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Agramunt
17.10.2019 - 19.35 h Esperit! // Granollers
18.10.2019 - Chaqueta de Chándal // Granollers // SUSPÈS
18.10.2019 - 20.00 h Esperit! // Barcelona POSPOSAT
18.10.2019 - 22.00 h Guillamino // Figueres POSPOSAT
19.10.2019 - 18.00 h Fetus // Santa Eugènia de Berga
19.10.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Marçà
20.10.2019 - 19.00 h Pau Vallvé // Badalona POSPOSAT
20.10.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Terrassa
20.10.2019 - 21.30 h Mazoni // Banyoles
25.10.2019 - 21.00 h Mazoni // Barcelona
25.10.2019 - 23.00 h Fetus // Girona
25.10.2019 - 23.00 h Guillamino // Solsona
26.10.2019 - 19.00 h Pau Vallvé // València
31.10.2019 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Palma EXHAURIT
31.10.2019 - 22.00 h Marialluïsa // Vic
01.11.2019 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Manacor EXHAURIT
01.11.2019 - 21.00 h Esperit! // Barcelona
02.11.2019 - 22.00 h Pau Vallvé // Girona
02.11.2019 - 22.00 h Guillamino // Figueres
09.11.2019 - 18.00 h Pau Vallvé // la Garriga EXHAURIT
09.11.2019 - 21.30 h Chaqueta de Chándal // Barcelona
15.11.2019 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Argentona
15.11.2019 - 21.00 h Ljubliana & the Seawolf // Barcelona
15.11.2019 - 23.00 h Mazoni // Girona
16.11.2019 - 20.00 h Ran Ran Ran // L'Hospitalet de Llobregat
16.11.2019 - 20.30 h El Petit de Cal Eril // Salt
22.11.2019 - 22.00 h Pau Vallvé // Tarragona
22.11.2019 - 22.15 h El Petit de Cal Eril // Sevilla
22.11.2019 - 23.55 h Ljubliana & the Seawolf // Sevilla
23.11.2019 - 19.00 h Carles Viarnès // Cal Rosal
23.11.2019 - 20.30 h L'Espiadimonis // Barcelona
23.11.2019 - 21.00 h Ran Ran Ran // El Prat de Llobregat
23.11.2019 - 21.30 h Pau Vallvé // Badalona
29.11.2019 - 21.30 h Chaqueta de Chándal // Madrid SOLD OUT
30.11.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Riudoms
06.12.2019 - 20.30 h Ran Ran Ran // Barcelona
08.12.2019 - Chaqueta de Chándal // Barcelona
11.12.2019 - 21.00 h Fetus // Barcelona
13.12.2019 - 21.00 h Pau Vallvé // Barcelona ENTRADES EXHAURIDES
14.12.2019 - 22.00 h Mazoni // La Bisbal d'Empordà
19.12.2019 - 20.00 h Pau Vallvé // Madrid
19.12.2019 - 20.00 h Marialluïsa // Barcelona
20.12.2019 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona ENTRADES EXHAURIDES
20.12.2019 - 21.00 h Pau Vallvé // Zaragoza
20.12.2019 - 23.00 h Fetus // L'Estartit
20.12.2019 - 23.00 h Ljubliana & the Seawolf // Vic
21.12.2019 - 20.00 h Esperit! // Barcelona
27.12.2019 - 21.00 h Pau Vallvé // Viladecans
28.12.2019 - 19.00 h Les Cruet // Barcelona
28.12.2019 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Zaragoza
03.01.2020 - 21.30 h Branca Santa // Manacor
10.01.2020 - 22.30 h Guillamino // Canet de Mar
18.01.2020 - 18.30 h El Petit de Cal Eril + Mazoni // Salt
18.01.2020 - 21.00 h Pau Vallvé // Sant Cugat del Vallès EXHAURIT
19.01.2020 - 18.30 h Carles Viarnès // La Selva del Camp
19.01.2020 - 23.00 h El Petit de Cal Eril // Palma
25.01.2020 - 20.00 h Ran Ran Ran // Mataró
25.01.2020 - 23.00 h Chaqueta de Chándal // Girona
26.01.2020 - 20.00 h Fetus // Lleida
31.01.2020 - 22.30 h Pau Vallvé // Lleida
01.02.2020 - 17.30 h Ran Ran Ran // Barcelona
01.02.2020 - 19.30 h Carles Viarnès // Igualada
01.02.2020 - 20.00 h Pau Vallvé // Amposta
01.02.2020 - 21.30 h Mazoni // Malgrat de Mar
07.02.2020 - 20.00 h Vespres d'Hivern: LaboratoriA Flamenco In Progress // Barcelona
07.02.2020 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Vilafranca del Penedès
07.02.2020 - 22.00 h Fetus // Vidreres
13.02.2020 - 20.30 h Fetus + Les Cruet // Barcelona
14.02.2020 - 20.00 h Vespres d'Hivern: Maria Jaume // Barcelona
14.02.2020 - 22.00 h Carles Viarnès // Guissona
15.02.2020 - 22.00 h El Petit de Cal Eril + Mazoni // Granollers
20.02.2020 - 20.00 h El Petit de Cal Eril + Pau Vallvé // Huesca
21.02.2020 - 20.00 h Vespres d'Hivern: Cor Blanc // Barcelona
21.02.2020 - 22.30 h El Petit de Cal Eril // Lleida
28.02.2020 - 20.00 h Carles Viarnès // Barcelona
28.02.2020 - 23.00 h Fetus // Vic
29.02.2020 - 18.00 h Fetus // Girona
01.03.2020 - 19.00 h Ran Ran Ran // Sant Boi de Llobregat
01.03.2020 - 20.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona ENTRADES EXHAURIDES
04.03.2020 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona ENTRADES EXHAURIDES
06.03.2020 - 20.30 h Chaqueta de Chándal // Barcelona
06.03.2020 - 21.00 h Carles Viarnès // Porqueres
06.03.2020 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // L'Hospitalet de Llobregat ENTRADES EXHAURIDES
06.03.2020 - 22.00 h Pau Vallvé // Manresa
07.03.2020 - 12.30 h El Petit de Cal Eril // Barcelona ENTRADES EXHAURIDES
13.03.2020 - 20.00 h Ran Ran Ran // Barcelona POSPOSAT
13.03.2020 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Tàrrega POSPOSAT
14.03.2020 - 20.30 h Pau Vallvé // Torroella de Montgrí POSPOSAT
14.03.2020 - 21.30 h El Petit de Cal Eril // Santa Coloma de Farners POSPOSAT
19.03.2020 - 21.00 h Marialluïsa // Barcelona POSPOSAT
20.03.2020 - 21.30 h Marialluïsa // Lleida POSPOSAT
20.03.2020 - 22.00 h Pau Vallvé // Vilafranca del Penedès POSPOSAT
21.03.2020 - 18.00 h Chaqueta de Chándal // Málaga SUSPENDIDO
21.03.2020 - 22.30 h Mazoni // Tarragona POSPOSAT
21.03.2020 - 23.00 h Chaqueta de Chándal // Granada SUSPENDIDO
27.03.2020 - 23.00 h Chaqueta de Chándal // Santa Cruz de Tenerife SUSPENDIDO
28.03.2020 - 19.00 h Marialluïsa // Cardedeu SUSPÈS
28.03.2020 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Valls POSPOSAT
28.03.2020 - 23.00 h Fetus // La Bisbal d'Empordà POSPOSAT
28.03.2020 - 23.30 h Pau Vallvé // les Borges Blanques SUSPÈS
29.03.2020 - 13.00 h El Petit de Cal Eril // Barcelona SUSPÈS
02.04.2020 - 21.00 h Pau Vallvé // Barcelona SUSPÈS
03.04.2020 - 20.00 h Carles Viarnès // Girona POSPOSAT
03.04.2020 - 21.00 h El Petit de Cal Eril // Torelló POSPOSAT
19.06.2020 - 22.00 h El Petit de Cal Eril // Corçà ENTRADES EXHAURIDES
26.06.2020 - 22.00 h Sanjosex // La Pera

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL